Son Dakika

Moto G5 kutu içeriği ortaya çıktı!

A A

28.02.2017 - 16:00

Moto G5. Son zamanlarda hakkında oldukça sızıntıya rastladığımız Moto G5 bu sefer de kutusuyla birlikte görüntülendi.

Moto G5 kutu içeriği ortaya çıktı!

Böylece telefonun özelliklerinin ardından, kutuda ne gibi içeriklerle geleceğini de öğrenmiş olduk. Aslında Moto G5’in kutu içeriğinde bizleri şaşırtacak her hangi bir detay bulunmuyor. Zira telefonun kutusundan, cihaz haricinde, şarj kablosu, şarj adaptörü ve kulaklığı haricinde ekstra bir şey çıkmıyor.

Şunu da belirtmeden geçmeyelim. Görselde Moto G5’in bataryasının çıkarılabilir olduğu da net bir şekilde gözler önüne serilmiş. Zira bu konuda ortaya atılan bazı iddialarda Moto G5’in bataryasının tümleşik olacağı dolayısıyla çıkarılamayacağı dile getiriliyordu. Fakat ortaya çıkan bu fotoğrafla, gerçekler gözler önüne serilmiş oldu.

moto g5

Bilmeyenler için Moto G5’in özelliklerini de kısaca hatırlatalım. Giriş-orta segment bir model olan Moto G5, gücünü Qualcomm tarafından üretilen Snapdragon 430 yonga setinden alacak. 2GB RAM ve 16GB dahili depolama alanının bulunduğu cihazın 3GB RAM/32GB dahili depolama alanına sahip farklı bir seçeneği de bulunacak. 12 MP’lik ana kamerası bulunan telefonun ekranı ise 5 inç olacak.

2800 mAh gücündeki bir bataryadan beslenecek olan cihaz, kutudan ilk çıktığında Android 7.0 ile çalışacak.