magazin haberleri

Kısmetse Olur kim elendi? 6 Şubat yeni bölüm fragmanı ve Kısmetse Olur son bölüm özeti

Kısmetse Olur kim elendi?  6 Şubat yeni bölüm fragmanı ve Kısmetse Olur son bölüm özeti

Kısmetse Olur kim elendi sorusu 5 Şubat’ta ekrana gelen haftanın finalinde yanıt buldu. Gelin ve damat adaylarının elenmesini istedikleri isim için kullandıkları oylar sonucu programa veda eden isim Seda Akgül tarafından açıklandı. Gökhan Sara ve Sibel’in haftanın birincileri olduğu Kısmetse Olur son bölümde elenme adayları arasında Gamze ve Barış yer aldı. Haftanın en çok oy alan yarışmacısı olan Sibel gelin evini koruma altına almak istese de kutudan çıkan zarf herkesi şok etti. Kısmetse Olur 5 Şubat’taki yeni bölümde koruma altına alınan isimler Onur ve Aycan olurken eve veda eden kişiler adayları şaşırttı.

Kısmetse Olur kim elendi sorusu haftanın finalinde yanıt buldu. Bir dönem evde birliktelik yaşayan  Gamze ve Barış'ın elenme listesinde olduğu evde ilginç diyaloglar yaşandı. Hafta içerisinde yapılan oylama sonucu Sibel ve Gökhan Sara birinci seçildi. Koruma altına alınan kişilerin  Onur ve Aycan olduğu programda bu hafta 2 kişi elendi. Gamze ve Barış arasında bir yarışmacının elenmesi beklenirken zarftan çıkan "İki aday da elenecek" notu ile hem Gamze hem de Barış programa veda etti. İşte Kısmetse Olur haftanın finali fragmanı ve son bölümde yaşananlar...

Son bölümü izlemek için tıklayınız...


Kısmetse Olur Haftanın finali fragmanı - 05.02.2017

YENİ BÖLÜM FRAGMANINDA ADNAN VE DİDEM AYRILIYOR

Bir süredir aralarındaki sorunların devam etmesi nedeniyle kopukluk yaşayan Adnan ve Didem 6 Şubat yeni bölüm fragmanında yer alan bilgilere göre ayrılacak. Ayrılık açıklamasının ardından sinir krizi geçiren ikiliden Didem evdeki eşyaları tekmelerken Adnan baygınlık geçirecek...


Kısmetse Olur 350. bölüm fragmanı (Adnan baygınlık geçiriyor)

Bir süredir aralarındaki tartışmalar nedeniyle sıkıntılı günler geçiren Adnan ve Didem bu kez ayrılma durumu ile baş başa kalacak. Bir süre önce gittikleri Abant tatilinde yüzük takan ikili ardından aralarında sorunlar yaşamaya başlamıştı. 

İLK KRİZ ELBİSE

Geçtiğimiz haftalarda Abant’ta baş başa bir tatil geçiren ikili yaşadıkları güzel dakikaların ardından yüzük takma kararı almıştı. İstanbul’a dönmeleriyle birlikte ikili arasında elbise krizi yaşanırken Didem’in elbisesini uygun bulmayan Adnan gelin adayının üzerinde yumurta kırmıştı. Elbisesinin kullanılamaz hale gelmesinin ardından gözyaşlarına boğulan Didem, kıyafetini değiştirmek zorunda kalmıştı.

LENS SORUNU

Adnan’ın Didem’in üzerinde yumurta kırmasının ardından yapım ekibinden kendisine uyarı gelirken elenme stresi yaşayan ikili aralarındaki sorunları tatlıya bağlamıştı. Didem’e kendisini affettirmek isteyen Adnan bu kez kendi üzerinde yumurta kırarken Didem’den aldığı “Şov yapma” yanıtı ile büyük bir şok yaşamıştı. İkili yemek yediği esnada Didem’in lens taktığını fark eden Adnan lensini çıkarmasını istese de gelin adayı yine sevgilisinin isteğini reddetmişti.

SON PROBLEM AİLE

Yüzük taktıktan sonra sorunlar yaşamaya devam eden ikili arasında bu kez aile krizi patlak verdi. Didem’in kıyafetlerinin ve davranışlarının ailesi tarafından hoş karşılanmayacağını ima eden damat adayı Didem’in yine ağlamasına neden olmuştu. Gelin adayı ise yaptığı açıklamada kendisinin de bir ailesi olduğunu belirterek bu duruma düşecek hiçbir şey yapmadığını ifade etmişti. İkili arasında yaşanan sorunların devam etmesi üzerine Didem 3 Şubat’ta ekrana gelen yeni bölümde yüzüğünü çıkarma kararı aldı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS