Kısmetse Olur kim elendi? Haftanın finali ve 27 Şubat yeni bölüm fragmanı

Kısmetse Olur kim elendi? Haftanın finali ve 27 Şubat yeni bölüm fragmanı

Kısmetse Olur haftanın finalinde kim elendi sorusu yanıt bulurken yeni bölüm fragmanında Seda Akgül yarışmacılara kötü haberi verdi. Elemenin yapılmadığı haftada birinciler Didem ve Onur olurken evden gitmesi için önerilen isimler Ünal ve Yağmur oldu. Didem’in daha çok oy alarak kızlar evini koruma altına almasıyla birlikte Ünal’ın yarışmaya veda etmesi beklenirken Akgül, Kısmetse Olur kim elendi sorusuna yönelik bu hafta evde eleme yapılmayacağını dile getirdi. Pazartesi günü ekrana gelecek Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanında yer alan bilgilere göre ise diskalifiye şoku yaşanacak.

Kısmetse Olur kim elendi sorusu haftanın finalinde Seda Akgül tarafından açıklanırken Didem ile Onur’un birinci olduğu haftada elenmeleri için önerilen isimler Ünal ve Yağmur yarışmada kalmayı başardı. Öte yandan kalbinde yaşadığı rahatsızlık nedeniyle hastaneye kaldırılan Ünal’dan müjdeli haber gelirken haftanın finalinde yeniden baygınlık geçiren damat adayı yarışmacı arkadaşlarını korkuttu. İşte, Kısmetse olur yeni bölüm fragmanı ve haftanın finalinde yaşananlar.

Son bölümü izlemek için tıklayınız...

YENİ BÖLÜMDE DİSKALİFİYE OLACAK

27 Şubat günü ekrana gelecek yeni bölüm fragmanı fenomen yarışma programınnı takipçileriyle buluşurken Akgül, bu kez kötü haberi yarışmacılara verecek. “Aranızda bir yarışmacı yok” diyen Seda Akgül bir yarışmacının evin kurallarını ihlal etmesi nedeniyle programdan eleneceğini duyurdu. Diskalifiye haberi ile büyük şaşkınlık yaşayan adaylar kimin eleneceğini merak etmeye başladı.


Kısmetse Olur 369. yeni bölüm fragmanında şok ayrılık

ÜNAL HERKESİ KORKUTTU

Gözde Bozacı ile yaşadığı ayrılığın ardından stresli günler geçiren Ünal Taylı, kalbini tutarak hastaneye kaldırıldı. Ambulans ile hastaneye gönderilen başarılı yarışmacı haftanın finalinde yeniden rahatsızlanınca bu kez Gözde gözyaşlarına boğuldu. Ünal’ın rahatsızlanmasında payı olduğunu düşünen Gözde, “İyi ki elenen olmadı” diyerek vicdan azabından kurtulduğunu dile getirdi. Damat adayları tarafından koruma altına alınan Farima, Gözde’yi teselli etmeye çalışırken aldığı koruma sonrası büyük sevinç yaşadı. Geldiği ilk hafta eleme potasına kalan Yağmur ise hiçkimseye kırgın olmadığını belirtirken eve aşk yaşamaya geldiğini söyledi. 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS