Kısmetse Olur kim elendi? Haftanın finali ve son bölümde elenen isim mutluluklar diledi

Kısmetse Olur kim elendi? Haftanın finali ve son bölümde elenen isim mutluluklar diledi

Kısmetse Olur kim elendi sorusu haftanın finalinin yayınlandığı son bölümde yanıt bulurken elenen isim Seda Akgül ile vedalaştı. 19 Şubat’ta ekrana gelen yeni bölümde haftanın birincileri gelin adaylarından Sibel damat adaylarından ise Adnan oldu. Kısmetse Olur son bölümde yapılan oylama sonucu Gözde Bozacı damat adayları tarafından koruma altına alınırken yaptığı açıklamalarla kafamda yeni bir isim var diyerek kafaları karıştırdı. Gelin ve damat adaylarının kullandıkları oylar sonucunda evden gitmesi istenen isimler Tuğçe Ergişi ve Akın oldu. Kısmetse Olur haftanın finalinde yapılan değerlendirmenin ardından kutudan “Birinci olan evini koruma altına alır” zarfı çıktı. Seda Akgül’ün bu açıklamasının ardından eve veda eden isim Tuğçe Ergişi oldu.

Kısmetse Olur haftanında finalinde kim elendi sorusu 19 Şubat tarihinde yayınlanan son bölümde yanıt buldu. Evden elenmesi istenen Tuğçe Ergişi ve Akın arasındaki oylamanın kaderini ise Adnan ile Sibel arasındaki birincilik belirledi. Adnan'ın haftanın birincisi seçilmesinin ardından programa veda eden kişi Tuğçe Ergişi oldu. Tüm adaylarla tek tek vedalaşan Tuğçe, Tankut ile yaptığı veda görüşmesinde kendisine sarılarak "Umarım benim sana yaşatamadıklarımı başka gelin adayları yaşatır" ifadelerini kullandı. Tankut ise Tuğçe Ergişi'nin evden elenmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanında yer alan bilgilerine göre Farima'ya yaklaşmaya başlayacak. İşte, Kısmetse Olur son bölüm özeti ve yeni bölümde yaşanacaklar...

YENİ BÖLÜMDE GÖZDE'DEN ŞOKE EDEN ONUR İTİRAFI

"Aklımda başka bir damat adayı daha var" dedikten sonra herkesin dikkatlerini üzerine çeken Gözde'nin kafasındaki adayın Onur olduğu ortaya çıktı. Kriterlerine uygun bulduğu kişinin Onur olduğunu belirten Gözde, Ünal'dan ayrılmasının ardından Onur'la birlikte yemek yiyecek ve Aycan'la ilgili kendisine sorular soracak. Aycan'ı gerçekten sevip sevmediğini soracak olan Gözde, Onur'dan geleek yanıtları bekleyecek. Onur ise "Bundan sonra yaşanacaklar Ünal'ın durumuna bağlı" diyecek.

Haftanın finalini izlemek için tıklayınız...


Kısmetse Olur haftanın finali yeni fragman (19 Şubat)

AKIN VE TUĞÇE KAVGA ETTİ

Geçtiğimiz haftalarda yarışmaya katılan yeni gelin adayları arasında yerini alan Tuğçe Yılmaz, Akın ile aşk yaşamaya başlamış bunun üzerine damat adayı babasını eve çağırarak Tuğçe ile tanıştırma kararı almıştı. Ancak Akın’ın diğer gelin adayları ile görüştüğünü iddia eden Tuğçe, Akın ile kavga etmeye başlamış ve ikilinin arasında problemler giderek artmıştı. Bununu üzerine “Ben hayatımda ikinci kez kız arkadaşımı babamla tanıştırıyorum” diyen Akın ise yaşadıklarına isyan etmişti.

FARİMA KISKANÇLIĞI ADNAN VE DİDEM’İ BARIŞTIRDI

Bu hafta eve dahil olan İranlı gelin adayı Farima katıldığı andan itibaren Adnan ile sohbet etmeye başlayınca bir süredir araları bozuk olan Adnan ve Didem cephesinde önemli gelişmeler yaşanmıştı. Adnan’ın Farima ile görüşmesinin ardından damat adayını oldukça kıskanan Didem, “Beni çıldırtma” diyerek kendisine yakınlaşmaya başlamıştı.

GÖZDE VE ÜNAL ARASINDA SOĞUK RÜZGARLAR

Sevgililer Günü özel programında Gözde’ye aldığı kolyeyi veren Anıl gelin adayı ile romantik bir dans gerçekleştirmiş ve eve ziyarette bulunan Alişan’ın şarkılarında Gözde’yle birlikte eğlenmişti. Bir süre sonra ikilinin aralarının açılmaya başlamasının ardından karşılıklı restleşmeler gelmiş ve Akın “Bitirelim mi onu mu istiyorsun?” diye sormuştu.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS