Kısmetse Olur son bölüm özeti: 22 Şubat yeni bölüm fragmanında neler olacak?

A A

21.02.2017 - 16:48 Son Güncelleme:

Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanı 21 Şubat’ta ekrana gelen son bölümde Ünal’ın gözyaşları içerisinde kalmasıyla birlikte merakla beklenmeye başlandı. Haftanın finalinde yarışmaya veda eden Tuğçe Ergişi’nin yerine programa dahil olan Yağmur Koçak damat adaylarına kendisini tanıtırken daha önce bir kez evlenip boşandığını belirtti. Kısmetse Olur son bölümde Adnan ve Didem arasında ikinci yüzük merasimi yaşanırken sürpriz kız isteme olayının ardından Didem büyük sevinç yaşadı. İşte, Kısmetse Olur 22 Şubat fragmanı ve evde yaşanacak yeni gelişmeler.

Kısmetse Olur son bölüm özeti: 22 Şubat yeni bölüm fragmanında neler olacak?

Kısmetse Olur son bölümde gelin ve damat adayları arasında eğlenceli dakikalar yaşanırken Ünal’ın gözyaşları içerisinde kalması programa damga vurdu. Bir süre önce Gözde’den ayrılan Ünal samimi itiraflarda bulunarak hayatında ikinci kez aşık olduğunu belirtti. Gözde’yi gerçekten sevdiğini söyleyen Ünal ağladıktan sonra evden ayrılırken durumdan dolayı kendisini suçlu hisseden Gözde nasıl bir tepki vereceğini düşünmeye başladı. Kısmetse Olur 22 Şubat yeni bölüm fragmanına göreyse evde tartışmalar yeniden şiddetlenecek.

Son bölümü izlemek için tıklayınız…


Kısmetse Olur 365. yeni bölüm fragmanında şok!

ADNAN VE DİDEM YÜZÜK TAKTI

Didem’in giydiği elbisenin ardından Adnan’ın üzerinden yumurta kırması ikili arasındaki problemlerin başlangıcı olmuş ardından lens ve aile sorunlarının da patlak vermesiyle ikili yüzüklerini çıkarma kararı almıştı. Farima’nın eve gelerek Adnan ile ilgilenmeye başlamasına kadar küs kalan Adnan ve Didem, İranlı gelin adayının Adnan ile konuşmasından sonra Didem tarafından uyarılmıştı. Yaşadığı problemleri çözen ikili 21 Şubat’taki son bölümde yeniden yüzük taktı. Damat adaylarıyla birlikte eve giden Adnan kız isteme merasiminde Didem’i evdeki diğer adaylardan istedi. Hazırlanan sürpriz karşsıında büyük sevinç yaşayan Didem ise ikinci kez Adnan ile yüzük takmıştı.

HAFTANIN FİNALİ SONRASINDA NELER YAŞANDI?

Tuğçe Ergişi’nin yarışmadan elenmesinin ardından programa dahil olan yeni gelin adayı Yağmur damat adaylarına yaptığı açıklamada önceden bir evlilik yaptığını belirterek motosiklet sürüş eğitmenliği ile uğraştığını dile getirdi. Damat adaylarından Tankut ile yakıştırılan Yağmur’un yakıştırmalara ne cevap vereceği henüz bilinmezken Tankut’a Tuğçe’yi unutturacak kişinin Yağmur olacağı iddia edildi. Başak burcu olan gelin adayı köpek beslemeyi sevdiğini ifade ederken İzmir doğumlu olduğunun altını çizdi.