magazin haberleri

Kısmetse Olur son bölümde Aycan'ın diskalifiyesi son oyla belli oldu

Kısmetse Olur son bölümde Aycan'ın diskalifiyesi son oyla belli oldu

Kısmetse Olur son bölümü ile yine heyecan dolu dakikalar yaşattı. Onur hakkında söylediği sözlerin ardından Tuğçe Ergişi ile kavga eden Aycan Varış diskalifiye edilmek üzere oylandı. Gelin ve damat adaylarının kullandığı oylar sonucunda Kısmetse Olur 9 Şubat'ta çıkan sonuçta Aycan'ın yarışmaya devam etmesi kararı verildi. Öte yandan Ünal'ın Aycan hakkında yaptığı "Psikopat gülüşü" açıklamasının ardından Onur ve Ünal arasında oldukça şiddetli bir kavga yaşandı.

Kısmetse Olur son bölümde üzücü haber eve gelen zarf ile diğer yarışamcılara duyurulurken Merve Kocancı'nın babasının vefat etmesi herkes tarafından şaşkınlıkla karşılandı. 9 Şubat'ta yayınlanan bölüme ise Aycan ve Tuğçe Ergişi arasında yaşanan kavga damga vurdu. Yapılan eleme oylaması sonucunda Aycan'ın eve veda edip etmeyeceği belli olurken Onur ile Ünal arasında yaşanan ikinci kavga diğer adaylar tarafından güçlükle önlendi. Peki, Kısmetse Olur'da Aycan elenecek mi? İşte, detaylar...

KISMETSE OLUR AYCAN SON OYLA KURTULDU

Yarışmacıların Aycan için kullandıkları oylar Seda Akgül tarafından açıklandı. 12 adayın oy kullandığı yarışmada 6 gitsin ve 6 kalsın oyu çıkınca Aycan'ın yarışmada devam etmesine karar verildi. Öte yandan Seda Akgül son bölümde yaptığı açıklamada gelin adayının bir daha böyle bir şey yapmayacağını umduklarını söyledi.

Son bölümü izlemek için tıklayınız…

Kanal D’nin fenomen yarışma programında bu hafta üzücü olaylar ard arda yarışmacılara duyuruldu. Önce haftanın finalinde 2 aday birden yarışmaya veda etti ardından da gelin adaylarından Merve Kovancı’nın babası ölüm haberi verildi. Yaşadıkları karşısında büyük bir şaşkınlık yaşayan gelin ve damat adayları bugün yapılacak yeni oylama ile bir kez daha şaşıracak.

Evde yaşanacak şiddetli kavgaların ardından karar alan yönetim Aycan’ın yarışmaya veda edip etmeyeceğinin belirlenmesi için oylama yapacak. Son dönemde Tankut ile arasında başlayan ufak problemleri aşmaya çalışan Tuğçe Ergişi yaptığı açıklamalarla Aycan’ı kızdırınca kendisini tutamayan gelin adayı Tuğçe’ye saldırmaya çalışacak.

Yapılan eleme oylaması esnasında Aycan’ın gülmesine yönelik “Psikopat gülüşü” benzetmesi yapan Ünal, Onur’dan çok sert bir tepki alacak. İki aday arasında başlayan tartışma şiddetli kavgaya dönüşürken, damat adayları arasındaki kavga güçlükle engellenecek.

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Eve gelen zarfı aldıktan sonra yüksek sesle okuyan Sibel, Merve’nin babasının vefat ettiğini duyurdu. Durumu öğrenen diğer yarışmacılar gelin adayını teselli ederken damat adaylarına üzücü haberi Aycan verdi. Merve Kovancı, aldığı haberle gözyaşlarına boğulurken son bölümde Adnan ile Didem arasında yaşanan gerginlik, ayrılık ile sonuçlanmıştı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS