46 Yok Olan Dizisinin Konusu Nedir? Oyuncuları Ve İsimleri Neler? 46 Yok Olan Dizisi Kaç Sezon Kaç Bölüm?

46 Yok Olan Dizisinin Konusu Nedir? Oyuncuları Ve İsimleri Neler? 46 Yok Olan Dizisi Kaç Sezon Kaç Bölüm?

27 Mart Pazar günü yayın hayatına başlayan 46 Yok dizisinin yapımını Nunova Film'e aittir. Dizinin yönetmen koltuğunda yer alacak kişi ise, Serdar Akar'dır. Senaristliğini Ercan Mehmet Erdem'in üstlendiği bu dizi, farklı konusu ve birbirinden güçlü oyuncuları ile dikkat çeken bu yapım Star TV'de yayınlanıyor.

46 Yok Olan Dizisinin Konusu Nedir?

Murat Günay, babasının kurmuş olduğu bir vakıf üniversitesinde profesör olarak görev yapıyor. Babası Reha Bey ise, tam 15 yıl önce kendisinin ve kız kardeşi Ezo'nun gözleri önünde vahşice katlediliyor. Murat'ın kardeşi Ezo, babasının vahşice katledilmesinin ardından psikolojik bir çöküntü yaşıyor. Bir türlü bu psikolojik buhrandan çıkamayan Ezo, ilaçlarla ayakta durmaya çalışır. Kardeşi ilaç bağımlısı olan Murat'ı zor günler beklemektedir. 

 46 Yok Oyuncuları ve İsimleri Neler? 

Erdal Beşikçioğlu: Türkiye'nin en önemli oyuncuları arasında yer alan Erdal Beşikçioğlu, dizide Murat isimli karaktere hayat veriyor. Başarılı oyuncu dizinin içindeki performansı ile dizinin gidişatını önemli ölçüde etkiliyor.

Yasemin Allen: Güzelliği ile herkesi kendine hayran bırakan başarılı oyuncu, Yasemin Allen, dizide Selin isimli karaktere hayat veriyor. 

Melis Birkan: Uzun bir aradan sonra ekranlara geri dönen güzel oyuncu Melis Birkan, dizide Ceyla karakterine hayat veriyor. 

Saygın Soysal: Dizinin en önemli karakterlerinden olan Doğan karakterine hayat veriyor.

Berkan Şal: Son dönemlerde dikkat çeken başarılı oyuncu, 46 Yok dizisinde Salim karakterine hayat veriyor. Dizide kariyerinin zirvesine çıkan başarılı oyuncu, dizide önemli bir rol alıyor.

Metin Belgin: Türkiye'nin en başarılı oyuncuları arasında yer alan Metin Belgin, yeni sezonda Star Tv'de yayınlanan dizide Ferit karakterine hayat veriyor. 

Ayça Eren: Son dönemlerin başarılı oyuncularından olan Ayça Eren, dizinin en önemli karakterleri arasında yer alan Ezo karakterine hayat veriyor. 

Selin Uludoğan: Her projesinde daha da iyi bir oyunculuk sergileyen Selin Uludoğan 46 Yok dizisinde Sude karakterine hayat veriyor. Başarılı oyuncunun hayat verdiği karakterin dizide çok farklı bir ruh hali bulunuyor.

46 Yok Olan Dizisi Kaç Sezon Kaç Bölüm?

Star TV'de yayımlanan 46 Yok, pazar akşamları ekrana geliyor. 2 sezon halinde 60 dakikalık bölümlerle izleyici karşısına çıkan bu dizi, anlaşma gereği 13 bölüm boyunca sürüyor. Hem diğer Türk dizileri gibi 90 dakikalık formatla gösterilmemesi hem de farklı konusu ile dikkat çeken bu yapımın devam edip etmeyeceği ise henüz belli değil. 46 Yok dizisi, Türkiye'de hiç denenmemiş bir türdür. Klasik aşk dizilerinden sıkılanlar ve hiç denenmemiş olan bu türü izleyerek farklı bir deneyim elde edebilirler. 

46 Yok Dizisi Hakkında

46 Yok dizisi, çok farklı konusu ile dikkat çekiyor. 60 dakikalık bölümleri ile 13 bölüm olarak ekrana gelen bu dizi, Star Tv'de izleyenlerle buluşuyor. Başrollerini Yasemin Allen, Berkan Şal, Melis Birkan, Erdal Beşikçioğlu ve Saygın Soysal'ın yer aldığı 46 Yok dizisi kısa bölümleri nedeni ile izleyenlerden tam not almayı başardı. Düşük reytingleri nedeni ile ikinci sezonda yer alması pek çok kişiyi şaşırtan bu dizinin, yeni sezonda yayınlanıp yayınlanmayacağı henüz bilinmiyor. 

Yapımında Nunova Film imzası olan bu dizi, başarılı oyuncuları ve dikkat çekici konusu ile dikkat çekiyor Oyuncuların etkileyici performansları, dizinin izlenelebilirliğini arttırıyor. Senaryosunu Ercan Mehmet Erdem'in yazdığı bu dizinin yönetmen koltuğunda ise, Serdar Akar oturuyor. İkinci sezon onayı da aldığı söylenen dizinin tekrar 60'ar dakikalık bölümlerle mi yoksa 90 dakikalık bölümlerle mi izleyenlerle buluşacağı ise merak konusu olmayı sürdürüyor. 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS