Poyraz Karayel'in Sinan'ı ‘’Fantastik Hikayeler Makinesi’’ ile sahnede

Poyraz Karayel'in Sinan'ı ‘’Fantastik Hikayeler Makinesi’’ ile sahnede

Junior Park kanalı ile YouTube kullanıcılarına seslenen başarılı çocuk oyuncu Ata Berk Mutlu, Tuba Ünsal ve İbrahim Selim’in de yer aldığı ‘’Fantastik Hikayeler Makinesi’’ ile 26 Şubat’ta oyun severlerin karşısına geçmeye hazırlanıyor.

29 Ocak’ta prömiyerini yapan Fantastik Hikayeler Makinesi, küçük izleyicileri, uçağın mucidi Wright Kardeşler’den Hezarfen Ahmet Çelebi’ye, taş devrinden sinemanın mucidi Lumiere Kardeşler’e, bilginin o eşsiz ve masalsı dünyasına konuk etmek istiyor.


Hikaye, Büyükbaba Muhteşem’in, torunu Ömer’e muhteşem bir doğum günü hediyesi olan Fantastik Hikayeler Makinesi’ni vermesiyle başlıyor. Küçük Ömer, bu makineyle istediği her yere gidebilecek, merak ettiklerine bir cevap bulabilecektir. Fakat makinenin kafasının karışmasıyla birlikte, hikaye daha fantastik bir boyut kazanacaktır.


Başakşehir'de tiyatro keyfi sömestr tatilinde de sürecek


Can Yılmaz’ın yazıp Serdar Biliş’in yönettiği, kadrosunda Ata Berk Mutlu, Tuba Ünsal,  İbrahim Selim’in yanında Sercan Badur, Yeliz Kuvancı, Hayal Köseoğlu gibi başarılı oyuncuları bulunduran bu müzikli macera, tüm masal severleri, 26 Şubat’ta kendi dünyalarına yolculuğa davet ediyor.


Ata Berk Mutlu’nun oyununun en güzel anlarına şu bağlantıdan erişebilirsiniz;


https://www.instagram.com/p/BP2Ow2KAvuG/?taken-by=mutluataberk&hl=tr


https://www.instagram.com/p/BP23UuUgICB/?taken-by=mutluataberk&hl=tr
 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS