İstanbul'da sanat galerileri güçlerini birleştiriyor

İstanbul'da sanat galerileri güçlerini birleştiriyor

Çağdaş Sanat Galericileri Dayanışması'na (ÇGSD) üye 14 galerinin ortak girişimi olarak bu yıl ilk kez 30 Eylül - 2 Ekim tarihleri arasında "İstanbul Gallery Weekend" (IGW) adı altında bir "Açık Hafta Sonu" etkinliği organize ediliyor.

Sadece üye galerilerin değil, İstanbul'daki diğer galerilerin de katılımıyla oluşacak 3 günlük etkinlik süresince sanatseverler, 2016-2017 sezonunun açılış sergilerini alışık olunan galeri saatleri dışında da izleyebilecekler.

Etkinliğe katılan galerilerin tümü 1 Ekim Cumartesi günü saat 22:00'e kadar ve 2 Ekim Pazar günü saat 11:00 - 18:00 arası açık olacaklar.
Filmekimi biletleri satışa çıkıyor
Her sene sezon başında galerilerin ortak açılışları ile organize edilmesi planlanan etkinlikle, sanatçıların, sanatseverlerin ve galericilerin yeni sezonu birlikte kutlamaları hedefleniyor.

Sanatseverler galerilerin programlarını sosyal medya üzerinden takip edebileceği gibi kurumların adresleri ve mevcut sergilerinin tanıtımı ile ilgili bilgileri içeren gezi haritası katılımcı galerilerden ücretsiz olarak temin edilebilecek.

Daha fazla bilgi için:
instagram: @istanbulgalleryweekend

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS