Breakfast Kahvaltı Festivali Sirkeci Garı'nda başlıyor!

Breakfast Kahvaltı Festivali Sirkeci Garı'nda başlıyor!

Breakfast Kahvaltı Festivali, Tarihi Sirkeci Garı'nda 13-14 Mayıs 2017 tarihlerinde saat 09:30- 20:00 arasında ziyaretçilerini bekliyor.

Yöresel kahvaltılıklar, klasik kahvaltı sofralarının vazgeçilmezi birbirinden lezzetli zeytinler, peynirler ve reçeller, global tatlar, hamursuz olmaz diyenlere geleneksel lezzetler, organik pazar; ayrıca özel şeflerden gurme lezzet alanları, sunumlar, tadımlar ve daha fazlası hafta sonu Breakfast Kahvaltı Festivali’nde.

Etkinlik süresince çalışma atölyeleri, eğitimler ve ünlü şeflerle kahvaltı şovları düzenleniyor. Mehmet Yaşin’den “Kahvaltıdan Tat Alma Yolları, Neler Yemeliyiz?”; Sahrap Soysal’dan “Anadolu'dan Güzellik Kahvaltıları”; Hakan Doğan’dan “13 bin Yıldan Günümüze Gelen Ekmek…Buğday, Un, Ekşi Maya ve Ekmek” Cenk Girginol’dan “Kahve Nasıl Demlenir?  Doğru Ekipman ve Kahve Seçimi ile Kahve Demlemenin Bilinmeyenleri.” gibi birçok gastronomi etkinliği Breakfast Kahvaltı Festivali’nde. Katılımcılar, giriş bileti dışında ek bir ücret ödemeden tüm kahvaltı şovları, seminerler ve çalışma atölyelerine katılabiliyor.

Festival, son tüketici odaklı stant alanlarının dışında kahvaltı ile ilgili tüm ürün ve hizmet tedarikçilerini buluşturan bir endüstri fuarı işlevi de görüyor.  Breakfast Kahvaltı Festivali Türkiye’nin en leziz kahvaltılıklarının üreticilerini, satış yapanları ve tüketicileri buluşturuyor.

Ruhun gıdası müzik de unutulmadı. Festival boyunca müzik gruplarının canlı sahne performansları ve Dj’ler, katılımcılara tadına doyulmaz bir haftasonu  yaşatacak. 

 

 

 

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS