Ceren Taşçı'dan Neva Tiyatro

Ceren Taşçı'dan Neva Tiyatro

Ekranların en çok sevilen dizi oyuncularından Ceren Taşçı ve arkadaşları kurdukları Neva Tiyatro ile sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. İlk oyunları ise Sedef Ecer'in kaleme aldığı "Kenardakiler"...

Şeyma Subaşı: Oh ne güzel öpmüşler kızımı!


Romantik komedi dizisi No:309'un sevilen karakteri Ceren Taşçı ve arkadaşlarını tiyatro heyecanı sardı. Taşçı, altı arkadaşıyla birlikte kurdukları Neva Tiyatro ile sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Barış Yalçınsoy, Bahar Dağlı, Nebahat Dağlı, Şakir Güler, Yezdan Kayacan ve Ceren Taşçı’dan oluşan Neva Tiyatro’un büyük çoğunluğu Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Bölümü Mezunu. Neva Tiyatro’nun ilk oyunu Sedef Ecer tarafından kaleme alınmış "À La Périphérie", "Kenardakiler".


 


İki gencin düşünü anlatacaklar


 


Ceren Taşçı sahneleyecekleri oyunu kısaca şöyle anlatıyor; “Yerleşik hayata geçilmesinden bu yana şehirleşmenin kendini tekrar eden en büyük problemi yurtsuzluk sorununa eğilen "Kenardakiler"in tüm karakterleri gerçekleşmesi güç bir hayalin peşine düşer. İki genç için güzel umutlarla başlayan düşleri, kalp kıran hatırlanmak istenmeyen bir anıya dönüşecek.” Neva Tiyatro’nun Toy İstanbul’da sahneleyeceği oyun,  24 Kasım, 8 Aralık ve 22 Aralık’ta.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS