En İyi Ahmet Kural Ve Murat Cemcir Filmleri: En Çok İzlenen Ve Beğenilen 10 Ahmet Kural Ve Murat Cemcir Filmi

En İyi Ahmet Kural Ve Murat Cemcir Filmleri: En Çok İzlenen Ve Beğenilen 10 Ahmet Kural Ve Murat Cemcir Filmi

Türk filmleri içerisinde komedi kategorisi içerisindeki filmler değerlendirildiği zaman akla gelen ilk iki isimden birisi de Murat Cemcir ve Ahmet Kural olarak dikkatleri çekmektedir. Hatta birisinin ismi geçince anında diğer isim de akıllara gelmektedir. Komedi filmleri dalında oldukça iddialı filmlere sahip olan ikili sevilerek izlenmektedir.

En İyi Ahmet Kural ve Murat Cemcir Filmleri

 Ahmet Kural ve Murat Cemcir filmleri komik olmalarının yanında aynı zamanda da mükemmel bir uyuma sahip olan ikili olarak dikkatleri çekmektedir. Bütün sinema filmleri izleyiciler tarafından büyük bir ilgi çekmiştir. Aynı zamanda da komedi filmleri kategorisinde en çok izlenen filmler arasında yer almaktadır. Birbirinden güzel Ahmet Kural ve Murat Cemcir filmlerini izleyerek siz de oldukça eğlenceli bir şekilde vakit geçirebilirsiniz.

 En Çok İzlenen ve Beğenilen 10 Ahmet Kural ve Murat Cemcir Filmi

 Ahmet Kural ve Murat Cemcir filmleri komedi türünde olan filmler arasında oldukça fazla sevilen ve tercih edilen filmler arasında yer almaktadır. En çok izlenen ve beğenilen kategoriler arasında yer almakta olan filmleri sizler için bir araya getirdik. Siz de kendiniz veya sevdiklerinizle birlikte eğlenceli bir şekilde vakit geçirmek istediğiniz zamanlarda bu filmler arasından istediğinizi seçerek izleyebilirsiniz. En güzel ve komik filmleri izleyerek siz de keyifli bir şekilde vakit geçirebilirsiniz.

 1. Çalgı Çengi

 Çalgı Çengi filmi ikilinin ilk filmleri arasında yer almakla birlikte aynı zamanda da oldukça eğlenceli bir filmdir. Film sırasında organizasyonlara giderek şarkıcılık yapmakta olan iki kuzenin başından geçen enteresan olayları anlatmaktadır. İki kuzenin şans eseri bir cinayete tanık olması ile birlikte olanlar olur. Yaşanan gelişmeler ise filmin konusunu oluşturmaktadır. İlk çıkan filmin çok fazla beğenilmesinden sonra ise kısa bir zaman sonra ikincisi olan devam filmi de vizyona girmiştir.

 2. Çalgı Çengi İkimiz

 Çalgı Çengi filminin tutmasından sonra serinin devamı niteliğinde olan ikinci film vizyona girmiştir. Çalgı Çengi İkimiz filminde de yine iki kuzenin başından geçen olaylara yer verilmiştir. Kendini gösteremeyen müzisyen kuzenlerin mafyaya karışmalarını konu alan filmde başlarına gelmekte olan enteresan olaylar konu alınmıştır.

 3. Düğün Dernek

 Düğün Dernek filmi, filmde yer alan tiplemeler düşünüldüğü zaman oldukça fazla sevilmiş olan ve komedi alanında sevilerek izlenmekte olan filmler arasında yer almaktadır. Film esnasında Esenyurt köyünde geçmekte olan ve bir düğüne hazırlık esnasında geçmekte olan olaylar anlatılmaktadır. Vizyona girdiği tarihte çok ses getirmiştir.

 4. Düğün Dernek 2: Sünnet

 Serinin ilk filminin oldukça fazla tutması sonucunda ikincisi de kısa bir zaman süre sonra Murat Cemcir ve Ahmet Kural'ın başrolleri paylaştığı bir yapım olarak karşımıza çıkmıştır. Film de bu sefer de oğlunu evlendiren İsmail'in torununa yapacağı sünnet düğününe hazırlık aşamaları ve sünnet düğünü yer almaktadır.

 5. Oflu Hoca'nın Şifresi

 Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in başrolleri paylaştığı filmler arasında yer almakta olan Oflu Hoca'nın şifresi oldukça fazla sevilen filmler arasında yer almaktadır. Filmde, Doğanspor futbol kulübünün başkanlığına aday olan Oflu Hoca'nın başından geçen olaylar anlatılmaktadır.

 6. Ailecek Şaşkınız

 Ahmet Kural ve Murat Cemcir' in son zamanlarda çıkan filmleri arasında yer almakta olan film vizyona girdiği andan itibaren çok sevilmiş ve izlenmiştir. Filmde Ferhat'ın babasının şirketinin başına geçmesiyle başlayan hikayesinde çocukluk arkadaşı olan Gökhan ile birlikte yaşadığı maceralar anlatılmaktadır. Oldukça eğlenceli bir film olan Ailecek Şaşkınız en sevilen filmleri arasında yer almaktadır.

 7. Baba Parası

 Film de yaşlı babalarının ölmesi ile birlikte kalan mirası alabilmek için tüm kardeşler bir engel ile karşılaşırlar. Babalarından kalan mirası alabilmek için öncesinde bırakılan şifreyi çözmeleri gerekmektedir. Filmde de şifreyi çözmeye çalışırken karşılaştıkları engeller ve yaşadıkları maceralar anlatılmaktadır. Son çıkan filmleri olan Baba Parası ilk vizyona girdiği andan itibaren çok fazla izlenme sayısına ulaşmıştır.

 8. Gazi

 Bir dram ve suç filmi olan Gazi filmi de oldukça fazla sevilmekte olan filmler arasında yer almaktadır. Ancak çok fazla bilinen bir film değildir. Bir karakolda vatani görevini yapmakta olan Fırat Kalender'in terhis olmasına az bir zaman kalmıştır. Bir saldırıda sakat kalır ve sonrasında hayata karşı olan sevincini kaybeder. Sonrasında ise yaşananlar anlatılır.

 9. Güneşin Oğlu

 Ahmet Kural ve Murat Cemcir ikilisinin çok fazla bilinmekte olan filmleri arasında yer almasa bile yine de çıktığı dönemde çok fazla izlenmiş ve çok fazla sevilmiş bir film olarak bilinmektedir. Filmde ki karakterimiz tüm hayatını bir mucize bekleyerek geçirmiştir. Sonunda ise beklediği mucize ile karşılaşacaktır.

 10. Memleket Meselesi

 Memleket Meselesi filminde ise emekli olmayı düşünen bir ilkokul öğretmeninin kendi köyüne gittiği zaman başından geçen olayların anlatıldığı bir filmdir. Çok fazla bilinen bir film olmasa bile ilk çıktığı zamanlarda oldukça fazla sevilmiş ve izlenmiş bir film olarak dikkat çekmiştir.

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS