En İyi Scarlett Johansson Filmleri: En Çok İzlenen Ve Beğenilen 20 Scarlett Johansson Filmi (İmdb Sırasına Göre)

En İyi Scarlett Johansson Filmleri: En Çok İzlenen Ve Beğenilen 20 Scarlett Johansson Filmi (İmdb Sırasına Göre)

Kendine has güzelliği ve yeteneği ile ön plana çıkan Scarlett Johanson birçok başarılı filmde rol almıştır. Kimi zaman romantik bir film ile kimi zamansa aksiyon filmi ile karşımıza çıkmıştır. Ayrıca bilimkurgu yapımlarında da rol almıştır. Scarlett Johansson filmlerinden hoşlananlar için en iyi ve en çok izlenen 20 filmini imdb sırasına göre derledik. 

En İyi Scarlett Johansson Filmleri

1.The Prestige

The Prestige 2005 yapımı olan ve izleyici tarafından oldukça sevilen bir film olmayı başarmıştır. 19. Yy sonlarında geçen filmde iki sihirbazın yaşadığı mücadele anlatılmaktadır. Filmde Scarlett Johansson’a Hugh Jackman ve Christian Bale eşlik etmektedir.

2.The Avengers

Yenilmezler filminde Kara Dul karakterine hayat veren Scarlett Johansson bu film ile önemli bir başarı elde etmiştir. Süper kahramanlardan oluşan bir ekibe dahil olan Kara Dul karakteri son derece yetenekli ve dövüş sanatları konusunda uzman bir karakterdir. Filmin başrolleri arasında Scarlett Johansson , Robert Robert Downey Jr., Mark Ruffalo ve Chris Hemswort gibi isimler bulunmaktadır.

3.Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı

Avengers serisinin devam filmlerinden olan bu filminde Scarlett Johansson tekrardan Kara Dul karakterine hayat veriyor. Avengers üyelerinin aralarında çıkan çatışmayı konu alan film 2016 yılında gösterime girmiştir.

4.Kaptan Amerika: Kış Askeri

Kaptan Amerika: Kış Askeri filminde Kara Dul karakteri tekrardan karşımıza çıkıyor ve bu sefer filmin odak karakterlerinden birisi olmayı başarıyor. Film boyunca aksiyon sahnelerinde başarılı bir performans gösteren Scarlett Johansson’a bu filmde Chris Evans ve Anthony Mackie eşlik ediyor. Filmin konusu ise Winter Soldier adlı savaşçı bir askere karşı Kara Dul, Kaptan Amerika ve Falcon arasındaki işbirliği anlatılmaktadır.

5.Bir Konuşabilse

2003 yapımı olan bu filmde Scarlett Johansson, Charlotte karakterine hayat vermektedir. Filmin başrollerinde Scarlett Johansson başta olmak üzere Bill Murray ve Anna Faris gibi isimler vardır. ABD, Japonya işbirliği ile yapılan film dram ve melodram türündedir.

6.Maç Sayısı

2005 yapımı olan bu film romantik türden bir filmdir. Filmin ana karakterleri Chris ve Chloe’dir. Bir tenis oyuncusu olan Chris ve Chloe evlenirler. Bu evlilikten sonra yaşadıkları olaylar filmde güzel bir dille işlenmektedir. Scarlett Johansson’a bu filmde Jonathan Rhys-Meyers eşlik etmektedir. Ayrıca filmin yönetmeni Woody Allen’dir.

7.The Avengers: Ultron Çağı

Yenilmezler serisi ile bir kez daha karşımıza çıkan Scarlett Johansson bu filmde Kara Dul karakteri ile başarılı bir performans sergiliyor. Iron Man, Hulk, Thor, Kara Dul ve diğer süper kahramanları bu filmde büyük bir macera bekliyor. Ultron çağının başlamasıyla kahramanlar tekrar bir araya gelmek zorunda kalıyor. Başrollerde Scarlett Johansson, Robert Downey Jr., Mark Ruffalo ve Chris Evans gibi isimler bulunuyor.

8.Hayalet Dünya

Komedi ve drama türünde olan bu filmde Scarlett Johansson Rebecca karakterini canlandırmaktadır. Film 2001 yapımıdır ve başrollerinde Thora Birch, Brad Renfro ve Scarlett Johansson yer almakatdır.

9.Düşler Bahçesi

Matt Damon ve Scarlett Johansson filmin başrollerinde. Filmin konusu ise eşini kaybeden Benjamin’in yeni bir hayat kurma isteği üzerine gelişen olaylardır. Taşındığı evin arkasında bir hayvanat bahçesi olduğu fark eder ve burayı ayakta tutmak isterken güzeller güzeli Kelly ile tanışır. Tabi olaylar istediği gibi gitmeyecektir.

10.Vicky Cristina Barcelona

2008 yapımı olan bu film dram, komedi ve melodram içerikli bir filmdir. Birbiriyle çok iyi anlaşın Barcelona’da yaşadıkları anlatılmaktadır. Filmin başrollerinde Scarlett Johansson ve Javier Bardem vardır.

11.Iron Man 2

Avengers üyelerinden olan Iron Man’in kendi hikayesinin anlatıldığı filmdir. Filmde Kara Dul karakteri Demir Adam’ın en büyük yardımcısı olacaktır. Scarlett Johansson ve Robert Downey Jr. Başrollerde yer alıyor.

12.Ada

Aksiyon ve bilimkurgu türüne iyi bir örnek olan bu filmde robotlaştırılmış insanların bir adada yaşarken buradan kaçmak istemesi anlatılmaktadır. Scarlett Johansson ve Ewan McGregor başrollerde.

13.Hıtchcook

Biyografi türündeki bu film Hıtchcook ve eşi Alma'nın aşklarını anlatıyor. Filme Anthony Hopkısns ve Scarlett Johansson başrollerde.

 14.Boleyn Kızı

Scarlett Johansson ve Natalıe Portman'ın oynadığı bu film popüler tarihi filmlerden birisidir. İki kız kardeşin yaşadığı olaylar konu edinilmiştir.

15.Scoop

Bir Wooddy Allen filmi olan Scopp'un başrollerinde Scarlett Johansson ve Hugh Jackman vardır.

 Komedi ve romantik ağırlıkta geçen bir filmdir. Esrarlı bir cinayet çözülmeye çalışılacaktır.

16.Don Jon

Don Jon olarak tanınan Jon ve gece kulubünde tanıştığı Barbara arasındaki ilişki konu edinilmişitr. Filmdw Scarlett Johansson'a Joseph Gordon-Levitt eşlik ediyor.

17.Lucy

En iyi bilimkurgu filmlerinden olan bu filmde Lucy karakterinin teknolojik özellikleri ile yapabildiklerinin sınırı olmadığı gösterilmiştir. Filmde Scarlett Johansson ve Morgan Freeman başrollerde.

18.Dadım Aşık

Dram ve komedi türündeki bu filmde Anna Braddock’un çocuk bakıcılığı yapması ve başına gelenler anlatılmaktadır. Scarlett Johansson ve Paul Giamatti başrollerde.

19.The Perfect Score 

Komedi ve suç türündeki bu film 2004 yılında vizyona girmiştir. Birbirinden farklı 6 öğrencinin bir görev için bir araya gelmesi anlatılıyor. Scarlett Johansson’a bu filmde Chris Evans ve Leonarda Nam eşlik ediyor.

20.Cehennem Çiçeği

2006 yapımı olan film gerilim ve polisiye türündedir. The Black Dahlia vakası ile ilgilen polislerin sıra dışı hikayesi konu edinilmiştir. Başrollerde Josh Hartnett ve Scarlett Johansson yer almaktadır.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS