Fotoğraf tutkunları CNN TÜRK Facebook sayfasında buluştu

Fotoğraf tutkunları CNN TÜRK Facebook sayfasında buluştu

Sony Alpha Fotoğraf Makineleri Ürün ve Eğitim Uzmanı Erdem Silay, fotoğrafçılıkla ilgili merak edilen soruları, CNN TÜRK Facebook sayfasında canlı yayında yanıtladı.

Cnnturk.com'dan Gülten Mert'in sorularını yanıtlayan Erdem Silay, özellikle fotoğrafa yeni başlamak isteyenlere önemli püf noktalarını anlattı.


Silay, fotoğrafçılığı ister hobi olarak ister profesyonel uğraş olarak tercih etmek isteyen tüm fotoğraf severler için ufuk açıcı bilgileri, canlı yayında paylaştı. Çekim teknikleri ve Instagram konusunda izleyicilerden gelen sorulara yanıt verdi.


 Erdem Silay kimdir?


"Sony Türkiye"de SonyAlpha Fotoğraf Makineleri Ürün ve Eğitim Uzmanı olarak çalışan Erdem Silay 10 yıldır profesyonel olarak fotoğraf çekiyor. Yeni nesil fotoğrafçılarda sıkça gördüğümüz, dijital teknolojinin git gide artan etkisiyle ortaya çıkan yeni anlatım biçimlerinin tersine, fotoğraflarında doğallığın, olduğu gibi aktarmanın en önemli fark olduğunu söyleyebileceğimiz Erdem Silay, özellikle geniş açı çekimleri ile dikkat çekiyor.


 


 


 

Fotoğrafçılıkla ile ilgili merak edilenlerSony Alpha Fotoğraf Makineleri Ürün ve Eğitim Uzmanı Erdem Silay ile çekim teknikleri ve Instagram konulu söyleşi...


CNN TÜRK tarafından gönderildi 7 Nisan 2016 Perşembe 


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS