Serkan Güneş, Avrupa'nın ıssız hayatını fotoğraflayacak

Serkan Güneş, Avrupa'nın ıssız hayatını fotoğraflayacak

Ödüllü doğa fotoğrafçısı Serkan Güneş, Fujifilm ile birlikte Avrupa'nın yaban hayatını 1 yıl boyunca fotoğraflayıp, Instagram'da paylaşacak.

İsveç'in en ünlü doğa fotoğrafçılarından biri olan Serkan Güneş, Fujifilm'in girişimi ile 1 yıl boyunca Lapland'in yaban hayatını çekecek ve Instagram hesabında fotoğraflarını paylaşacak. Güneş, ilk paylaşımını 4 Eylül'de yapacak ve 1 yıl boyunca her Cuma hesabından yeni fotoğraflar paylaşmaya devam edecek.


Güneş proje için, "Burası Avrupa'nın son el değmemiş yaban yerlerinden. Buradaki doğal manzara inanılmaz. Her şey daha büyük ve daha dramatik. Burada olmak hayata yeni bir perspektif katıyor ve umarım fotoğraflarım buradaki dramanın en azından bir kısmını, bölgeye aşina olmayan kişilere iletilebilir" diye konuştu.


Fujifilm ise "Serkan'ın fotoğrafları uzun yürüyüşler esnasında çekildiği için rahatça taşıyabileceği bir ekipmana ihtiyacı vardı. Bu sebeple kompak sistemli, geniş açılı lenslere sahip ürünümüz kendisi için mükemmel. Kendisi ile ortaklığımızı yeni bir boyuta taşımaktan çok memnunuz" dedi.


2012'den beri Fujifilm ile birlikte olan Güneş'in çektiği fotoğraflar, gelecek sonbahar ayında kitap olarak da satışa sunulacak.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS