Glitch Dizisinin Konusu Nedir? Oyuncuları Ve İsimleri Neler? Glitch Dizisi Kaç Sezon Kaç Bölüm?

Glitch Dizisinin Konusu Nedir? Oyuncuları Ve İsimleri Neler? Glitch Dizisi Kaç Sezon Kaç Bölüm?

Undead türünün orijinal versiyonu olan Glitch, burada insan yiyen canavarlar olarak değil, yeniden doğmuş insanlar olarak gösteriliyor. Avustralya dizisi, yaşayan ve yeniden canlanan arasındaki ilişki temasını ele alan büyük koro çalışmalarının daha samimi bir versiyonu olarak önerilmektedir. Ekim 2016'da Netflix İtalya'ya da indiği için dizi daha da büyük bir başarı elde ediyor. Ekim 2015'te gelen ikinci sezonun yenilenmesinin ardından, dizinin üçüncü sezon için de yenileneceği umutları böylece yerine getirildi.

Glitch Dizisinin Konusu Nedir?

Hikaye, yaşam ve ölümün gizemlerine odaklanıyor, kendilerini bir mezarlıkta çıplak bulan ve küçük bir kasabada heyecan uyandırmaya başlayan altı kişiyi hayata döndürüyor. Yeniden canlananların ölümlerine dair hiçbir anıları yoktur, ancak yeni yaşamlarının sınırları vardır, coğrafi bir niteliktedir. Şehri terk ederek, korku mitolojisinin en klasik canavarları gibi parçalandıkları sınırlar. Her zaman doğrusal ya da mantıksal olmayan ama korku, fantezi ve aile dramasını karıştırabilen bir olay örgüsü içinde çözülmesi gereken bitmemiş soruları var.

Glitch 3'ü oluşturan altı bölüm boyunca, Yükselenler Yoorana'nın sınırlarını terk etmeye hazırlanıyor ve böylece daha geniş bir dünyaya açılarak hikayeyi genişletiyor. Artık görünmez bağlantı koptuğuna göre kurallar yeniden yazıldı. Geçmişlerinden kaçmak mümkün değil, onları kimin avladığını hayal etmek çok daha az. Öngörülemeyen bir tehdit gölgesini üzerlerine atar ve her biri gerçek bir anda kendilerini zor bir seçim yaparken bulur.

Glitch Dizisinin Oyuncuları ve İsimleri Neler?

Glitch, Tony Ayres, Louise Fox tarafından Patrick Brammall, Genevieve O'Reilly, Emma Booth, Emily Barclay, Ned Dennehy, Sean Keenan ile birlikte oluşturulan bir TV dizisidir. Sorumlu yapımcılar Tony Ayres, Ewan Burnett. Müzik, Cornel Wilczek tarafından bestelendi.

Glitch , Patrick Brammall ve Genevieve O'Reilly'nin başrollerini paylaştığı Tony Ayres, Louise Fox tarafından oluşturulan 2015 drama TV dizisidir. Australian Broadcasting Corporation, Matchbox Pictures, Screen Australia tarafından üretilmiştir. 

Glitch Dizisi Kaç Sezon ve Kaç Bölüm?

Tony Ayres ve Louise Fox tarafından tasarlanan Glitch, paranormal dünyasına odaklanan ve Melbourne yakınlarındaki kurgusal Yoorana kasabasında geçen bir Avustralya TV dizisidir. Tam burada, polis James Hayes ( Patrick Brammall ) ile gece yarısı yerel mezarlığa gitmek üzere temasa geçilir ve burada yedi kişi açıklanamaz bir şekilde ölümden dirilir. Dizi 3 sezon yayınlandı ve her sezon 12 bölümü kapsıyor. 

Glitch Hakkında Her Şey

Glitch'inkiler, görmeye alıştığımız olağan kana susamış zombiler olmuyor; yaşıyorlar, insandırlar, kendi vicdanlarına, kendi anılarına ve muhtemelen düzeltilmesi gereken bitmemiş bir işleri var. Bu nedenle, dizi boyunca her bölümün, gösterinin tüm anlatı yapısını bir arada tutan aynı Rouge tarafından çaprazlandığını göreceğiz.

Dizinin ilk bölümünde Yoorana'da iki kişi ölülerin dünyasından geri döner ve birbirlerine yardım etmeye çalışır. Dirilenler özgürleştirici bir keşifte bulunur ve Phil sert önlemler alır. 

Bazı şifreli vizyonların ipuçlarını arayan William, cevaplar aramak için Melbourne'a gider. Kate, bir dolandırıcılığın yanlış tarafında bulur.

Gerilim ve korku türü, izlemeyi çok istediğim bir Netflix dizisi ile birbirini kucaklıyor, ben Glitch'ten bahsediyorum. Louise Fox, Kris Mrksa ve Giulia Sandler tarafından oluşturulan üç sezonluk dizidir. 

İkinci sezonun yarısında, Glitch projesinin kısmen Netflix tarafından devralındığını öğrendiğimde, üçüncü ve son bölümü tamamen yöneten Netflix, tam o andan beri kendini hissettiren bir dokunuş. bütünün tarzı ve kalitesi şeklini değiştirdi.

2015'te başlayan ve 2019'da sona eren proje, Avustralya televizyonu için "En İyi Drama" da dahil olmak üzere birçok ödülün sahibi, çok fazla mantıksız veya anlamsız bir yolculuk yapmadan izleyebileceğiniz bir üründür.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS