Hakan: Muhafız yeni sezonlar için onay aldı

Hakan: Muhafız yeni sezonlar için onay aldı

Netflix'in ilk Türk yapımı dizisi olan Hakan: Muhafız, yeni sezonlar için onay aldı. Başrollerini Çağatay Ulusoy ve Hazar Ergüçlü'nün paylaştığı dizi, 3. ve 4. sezonlar için hazırlıklarına başlayacak.

Geçtiğimiz yılın sonunda yayınlanmaya başlayan ve tüm dünyada geniş bir hayran kitlesi edinen Netflix'in ilk Türk yapımı dizisi Hakan: Muhafız (The Protector) üçüncü ve dördüncü sezon onayı aldı.

Başrollerini Çağatay Ulusoy ve Hazar Ergüçlü'nün paylaştığı, kadrosunda Ayça Ayşin Turan, Okan Yalabık, Yurdaer Okur, Mehmet Kurtuluş gibi isimlerin yer aldığı dizi ikinci sezonunda kadrosuna pek çok ünlü ismi daha dahil edecek.

İkinci sezonda Engin Öztürk, Boran Kuzum, Saygın Soysal ve Burçin Terzioğlu gibi isimlerin katılacağı fantastik dram türündeki dizinin yeni sezonlarının 2020 yılında yayına girmesi bekleniyor.

"Türk yapımların başarısına şahit oluyoruz"

Dünyanın dört bir yanındaki izleyicilerden gelen tepkilerden mutluluk duyduklarını dile getiren Netflix Uluslararası Yapımlar Başkan Yardımcısı Kelly Luegenbiehl “Çok yetenekli bir oyuncu kadrosu ve yapım ekibiyle birlikte 2 sezon daha çekecek olduğumuz için heyecanlıyız. Aşk, aksiyon, komedi, macera gibi Türk dramalarından alışkın olduğumuz temaların yanı sıra fantastik öğeler de içeren, İstanbul’u hikayenin odağında tutan Hakan: Muhafız sayesinde tüm dünyadaki izleyicilerimizin Türk yapımlarının başarısına bir kez daha şahit olduğunu düşünüyoruz ve bu hikayeyi daha da genişleterek izleyicilerimizle buluşturacak olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz” diye konuştu.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS