Hanedan Dizisinin Konusu Nedir? Oyuncuları Ve İsimleri Neler? Hanedan Dizisi Kaç Sezon Kaç Bölüm?

Hanedan Dizisinin Konusu Nedir? Oyuncuları Ve İsimleri Neler? Hanedan Dizisi Kaç Sezon Kaç Bölüm?

Pembe dizi türünde çekilmiş olan birçok yabancı dizi vardır. Hanedan dizisi de pembe dizi türünde çekilmiş bir yabancı dizidir. Hanedan dizisi Amerika Birleşik Devletleri yapımlı dizilerden biridir. Günümüzde halen daha yayınlanmakta olan dizilerden olan Hanedan dizisi ülkemizden de en çok takip edilen yabancı diziler arasında yer almayı başarmıştır. İlk bölümleri 2017 yılının Ekim ayından yayınlanan Hanedan dizisi senaryosu ile dikkat çeken bir dizi olmuştur. Hanedan THE CW adlı kanalda yayınlanmıştır.

Bu dizi genellikle Amerika Birleşik Devletleri'nin Georgia eyaletinde çekilmiştir. Ortalama olarak bölümlerin gösterim süresi ise 40 ila 43 dakika arasında değişkenlik göstermektedir. Hanedan dizisi Richard ve Esther Shapiro'nun Hanedan adlı romanından uyarlanmış bir dizidir. Netflix platformunda da yayınlanmakta olan bir dizidir. 

Hanedan Dizisinin Konusu Nedir? 

Fallon Carrinton Amerika Birleşik Devletleri'nin en zengin ailelerinden olan Carrinton ailesine mensup bir genç hanım efendidir. 22 yaşında oldukça güzel ve marifetli bir hanımefendi olan Fallon Carrintion babası tarafından bir organizasyona davet edilir. Blake Fallon Carrinton'un babasıdır. Blake aynı zamanda Amerika Birleşik Devletleri'nin en büyük petrol şirketinin sahibidir. Fallon Carrinton babasının bu davetinin kendisine bu petrol şirketinin devredileceğine dair yorumda bulunur.

Blake'in aynı zamanda bir tanede oğlu bulunmaktadır. Oğlu Steven ile araları tamamen bozuktur. Fakat bu aile toplantısına oğlunun da katılmasını ister. Araları bozuk olmasına rağmen Blake oğlunu arayarak kendisini bu aile organizasyonunda görmek istediğin iletir. Steven ve Fallon'da bu organizasyonunun Fallon'un üzerine bir petrol şirketinin devri olduğunu düşünür. Fakat işin aslı hiç de böyle değildir. Blake oğlu ve kızına yeni evlenecek olduğu Crystal adlı hanımefendiyi tanıştırmak için bu organizasyonu düzenlediğini bildirir. Crystal uzun yıllardan beridir petrol şirketinde çalışan bir kişidir. Blake'in kızı olan Fallon Carrinton'u hiç de sevmez ve onun bu şirkette yükselmesini isteyecek son kişidir. 

Fallon Carrinton'da aynı şekilde Crystal'dan nefret eder ve bu kişinin babasının tüm servetini ele geçirme niyetinde olduğunu düşünür. Bundan dolayı babasının tüm servetini bu kadına kaptırmak istemeyen Fallon kadından nasıl kurtulacağını düşünür ve planlar yapar. Babasının bu kararını tamamen reddeden Fallon intikam almak için yemin etmiştir.

İntikam olarak da Blake firmasının en büyük rakiplerinden olan Jeff Colby ile anlaşır. Jeff Colby'e transfer olarak burada çalışmaya başlar. Babasının firmasından aynı gün ayrılır. Crystal ise amacına ulaşmış gibi gözüküyordu. Fakat hayatında en sevmediği kişilerden olan yeğeni Sammy Crystal'ın tekrardan hayatına girer.

Crystal yeğeni Sammy'nin eski sırlarını ifşa edeceğinden korkar. Bundan dolayı son derecede endişeli bir hal içerisindedir. Aynı zamanda Fallon'da Crystal'ın en büyük düşmanlarından olduğu için Sammy'nin bu kişi ile tanışmamasını ister. Herkes tarafından Crystal'ın geçmişte yaşamış olduğu sırlar merak edilir. 

Oyuncuları ve İsimleri Neler?

 - Fallon Carringhton (Elizabeth Gillies)

 - Cella Machado, Crystal Carington (Nathalie Kelley)

 - Steven Carrington (James Mackay)

 - Michael Culhane (Robert Christopher Riley)

 - Jeff Colby (Sam Adegoke)

 - Sam Jones-Carrington (Rafael De La Fuente)

 - Joseph Anders (Alan Dale)

 - Blake Carrington (Grant Show)

 - Crstal Flores Jenning Carrington (Ana Brenda Contresas, Daniella Alonso)

 - Kirby Anders (Maddison Brown)

 - Adam Carrington (Sam Underwood)

 - Dominique Deveraux (Michael Michele)

 - Liam Ridley (Adam Huber)

 - Matthew Blaisdel (Nick Wechsler)

Hanedan Dizisi Kaç Sezon Kaç Bölüm?

Hanedan dizisi toplam 3 sezondan oluşmaktadır. 3 sezonda ise dizide toplam 64 bölüm çekilmiştir.

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS