April Yayıncılık'dan "Zaytung Almanak" raflarda yerini aldı

  1. Kültür Sanat
  2. Kitap
April Yayıncılık'dan "Zaytung Almanak" raflarda yerini aldı
April Yayıncılık'dan "Zaytung Almanak" raflarda yerini aldı

2011 yılından beri April Yayıncılık tarafından yayınlanan Zaytung Almanak, 2016 - 2017 derlemesiyle Şubat ayında raflarda yerini alıyor.

İki yılın öne çıkan haberleri, dergi kapakları, spor gelişmeleri, son dakikaları ile Zaytung bir kez daha "Dürüst, Tarafsız, Ahlaksız" yayıncılığını sürdürüyor.

Zaytung Almanak projesi 2011 yılından beri April Yayıncılık tarafından yürütülüyor. Her yılın öne çıkan haberleri, dergi kapakları, son dakikaları ve ses getiren paylaşımlarıyla Zaytung Almanak toplumsal hafızayı tazelemek için iyi bir fırsat.

2016 - 2017 Almanak projesi kimi zaman politik gelişmelere, kimi zaman ses getiren toplumsal olaylara her zamanki Zaytung bakışıyla taze bir okuma müjdeliyor.

Zaytung Pazarlama Departmanı'nın notuyla arka kapak şöyle:

"Terördü, darbeydi, OHAL'di, seçimdi, referandumdu derken bir şekilde sağ salim atlamayı başardığınız 2016-2017 sezonunu tekrar hatırlayıp, 'Oha, aferin lan bana!' demeniz için eşsiz bir eserle daha karşınızdayız. Türkiye'nin en iyi haber kaynağı Zaytung, yakın tarihin mümkün olan en katlanılabilir versiyonunu kağıda basılı halde sunmaktan anlamsız bir gurur duyar..."

Zaytung Almanak 2016 - 2017, son iki yılın öne çıkan haberlerini, bu kez bambaşka bir pencereden okumak isteyenler, geleneksel medyanın dilinden usananlar için güzel bir fırsat.

Zaytung, Türkiye'nin panzehiridir.
Ece Temelkuran

Zaytung'un hiç şakası yok!
Murat Menteş

Gündemi Zaytung'dan takip ediyorum... Hiçbir şey kaçmıyor.
Ahmet Hakan

Memlekette en güvendiğim, hatta tek güvendiğim haber kaynağı. Zaytung kraldır!
Kanat Atkaya

"Gündeme dev bir tekzip, Zaytung!"
Özgür Mumcu

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS