"Bu Yalnızlık Bana Fazla Bölüşelim Mi?" kitabı raflarda

A A

06.11.2015 - 10:06 Son Güncelleme: | Haber Kaynağı: Cnnturk.com

Yazar Murat Tavlı'nın "Hanfendi Bi Bakar Mısınız?" adlı kitabının ardından yeni romanı "Bu Yalnızlık Bana Fazla Bölüşelim Mi?" kitabevi raflarında yerini aldı.

"Bu Yalnızlık Bana Fazla Bölüşelim Mi?" kitabı raflarda

Destek Yayınları tarafından piyasaya çıkartılan roman, varlıklı bir ailenin oğlu olan Zeki Vardar'ın aşk, intikam ve ihtirasla dolu hayatında deneyimlediği çöküşleri ve yeniden dirilişleri anlatıyor.

Kitabın arka kapağında şunlar yazıyor:

"Yaşamak diyorum... Ne kadar değerli değil mi? Uyandığım her yeni günden alacaklıyım çünkü ben her borcumu kolayca içime çekip bir türlü geri veremediğim nefesimle ödüyorum.

Bazı günler lime lime eksiliyor, yeni bir yaprak daha düşürüyorum gövdemden. Neye uyanacağını bilememek öyle zor ki... Haksızlık mı yoksa kader mi? Tek bildiğim her geçen gün biraz daha eksiliyorum.

Şimdilerde yaşayarak, görerek, insanlığıma insanlık katan her değerimi sorgulayarak yaşadığım ve bir türlü geriye saramadığım günlerimi yaşıyorum. Demem o ki yaşarken kötüleşiyorum, ciddileşiyorum ve hissizleşiyorum.

Kendime yabancılaşmama sebep olan kim varsa söyleyin onlara hakkımı helal etmiyorum! Yine de eyvallah ama ben en çok da beni özlüyorum...

Murat Tavlı'nın eşsiz kaleminden, gerçek anlamıyla 'Bir solukta bitirdim!' diyeceğiniz büyülü bir roman..."

Murat Tavlı kimdir?

Bahçeşehir Üniversitesi İşletme ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümlerinden mezun oldu.

E.S.E.K Tiyatrosu ile profesyonel oldu. Müjdat Gezen Tiyatrosu, Bakırköy Belediye Tiyatrosu ve İstanbul Şehir Tiyatroları'nda görev aldı.

Birçok büyük firmanın reklam kampanyalarında reklam yüzü oldu. "Aşksın Sen", "Nerede O Yeminler", "Yahşi Cazibe", "Farklı Desenler", "Hıyanet Sarmalı", "Yeşil Deniz" adlı dizilerde rol aldı.

En iyi erkek oyuncu dalında iki tane ödülü var. Hala aktif olarak profesyonel oyunculuk ve eğitmenlik hayatına devam ediyor. E.S.E.K tiyatrosuyla birlikte "Ne Münasebet" adlı ödüllü oyunun da yazarlarından biri.

İlk kitabı olan, "Hanfendi Bi Bakar Mısınız? Anlatacaklarım Var" 2014 Kasım ayında okurları ile buluştu.