kültür sanat

Çiçek Sekban Tüfekçi’den "Irklar Akademisi"

  1. Kültür Sanat
  2. Kitap

Çiçek Sekban Tüfekçi’den "Irklar Akademisi"

Çiçek Sekban Tüfekçi’den "Irklar Akademisi" © Shutterstock

Diriliş Kehaneti, Etemenanki ve Plan kitaplarının yazarı Çiçek Sekban Tüfekçi, yeni kitabı “Irklar Akademisi” ile raflardaki yerini aldı. Destek Yayıncılık’tan çıkan kitap, fantastik atmosferiyle 12 yaş üzeri gençlere sesleniyor.

Yazar Çiçek Sekban Tüfekçi, gençler için yeni bir roman kaleme aldı. 12 yaş üzeri her gence eğlence, şaşkınlık ve bolca düşünce vadeden Irklar Akademisi; sadece gençlerin değil, yeni ve farklı şeyler okumak isteyen her yaştan okur için, bu yaz tatil çantasında mutlaka olması gereken kitaplardan. 

Çiçek Sekban Tüfekçi, yeni romanı Irklar Akademisi’nde bir fantastik roman serisini başlatıyor. Bir bilmeceyi andıran kitap, karmaşık ve hareketli kurgusunda okurun önce kaybolup, sonra da kendini anlamlar ve sürprizler içinde bulduğu, tansiyonun hiç düşmediği bir anlatıma sahip.  

İlk kez bir insanın Evrensel Irklar Akademisi’ne kabulünü işleyen bu birinci kitap, Alpha Andromeda gezegeni ve Dünya arasında çift zamanlı ilerliyor. Maceradan maceraya atlayan kahramanlar, kendilerini sistemleri kurcalarken bulurken, felsefi öğelerle de düşünüyor ve sorguluyorlar.   

Yalnızca bir okul değil, insanın kendini keşfettiği bir eser niteliğinde kaleme alınan Irklar Akademisi, bu yaz gençler için en ideal “karne ve tatil hediyesi” olmaya aday. Destek Yayıncılık’tan çıkan kitap, 25TL. 

 

{$ nextTitle $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}

{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}

{$ item.Description $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}

ilgili haberler

 
LG
MD
SM
XS