Gökhan Yılmaz'ın ilk kitabı çıktı

Gökhan Yılmaz'ın ilk kitabı çıktı

Gökhan Yılmaz'ın ilk romanı "Bir Yıldız Kaydı Bir Aşk Sonsuz Oldu" Kerasus Kitap'tan çıktı.

Kitap, kimsenin haber yapmaya cesaret edemediği olayları takip edip haberleştiren yürekli bir kadın gazeteci ile üniversiteli bir gencin tutkulu aşklarını anlatıyor.

Her gerçek aşk gibi hesapsız, çıkarsız başlayan Nazan'la Efehan'ın aşk hikâyesi, istenmeyen bir sonla karşı karşıya kalır. Bu sonla baş etmek, zorluklara göğüs germek nasıl mümkün olacaktır?

"Olağanüstü günler hep olağan başlar. Sen o günü de tıpkı diğer günlerin gibi yaşayacağını düşünürken, beklemediğin bir şey olur, hayatının akışı değişir. Hayat çizginde telafisi olmayan öyle yaralar açılır ki, kapanması ömrün boyunca mümkün olmaz."

Gazeteci Uğur Dündar, sürükleyici bir dille kaleme alınan "Bir Yıldız Kaydı Bir Aşk Sonsuz Oldu"yu şöyle değerlendirdi:

"Bir Yıldız Kaydı Bir Aşk Sonsuz Oldu' gerek konusu, gerekse aşk ve hayal kırıklıklarına dayalı dramatik kurgusuyla ilginç bir roman.

Eserde yer alan karakterlerden gazeteci Nazan Ulucan'ın, benim yarım asırlık meslek hayatımda yaşadıklarıma benzeyen sorunlarla karşılaşması ilgimi daha da artırdı.

Değerli dostum Gökhan Yılmaz'ı ilk denemesinde sergilediği bu şaşırtıcı başarı nedeniyle kutluyor ve romanın geniş kitlelerce okunmasını diliyorum."

Bir Yıldız Kaydı Bir Aşk Sonsuz Oldu
Yazar: Gökhan Yılmaz
Sayfa Sayısı: 167
Fiyatı: 12 TL

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS