Neden hasta oluyoruz?

Neden hasta oluyoruz?

Kuantum koçu ve eğitmen Ebru Demirhan, "Bedenin Şifa Kapıları" kitabında organ hastalıklarının temelinde duygusal ve kişisel sorunların yattığını anlatırken herkesi içindeki şifayı hatırlayıp kullanmaya davet ediyor.

Neden hasta oluyoruz? Bizi hasta eden sadece mikroplar mı yoksa düşüncelerimiz, duygularımız mı?

Ebru Demirhan, hastalıkların dışsal değil içsel olduğunu, kendini hasta etme gücün kadar iyileştirme ve onarma gücünün de bulunduğunu bilmen için organlarına saygı duyup sevmeni, böylece kendini iyileştirmenin mümkünlüğünü örnekleriyle, organların dilinden ve danışanların deneyimleriyle anlatıyor.

Ebru Demirhan kimdir?

19 Ağustos 1976 Erzurum doğumlu.

Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü'nü 1998 yılında bitirdi. Ardından formasyon dersleri alarak İlkokul öğretmeni olma hakkı kazandı. 2014 yılında sosyoloji bölümünde okumaya başladı. Özel bir bankada dokuz yıl boyunca, farklı birimlerde ve kademelerde çalıştı.

Her zaman ilgisini çeken ruhsal ve evrensel bilgiler oğlunun hastalığı sırasında ona ışık oldu. Hayatını kolaylaştırdı ve aydınlattı. Oğlu Ata Çınar'ın sağlığına kavuşmasıyla bu bilgileri aktaran ve bu teknikleri uygulayan kişi olmaya karar verdi. Banka hayatına son vererek eğitimler almaya başladı. Konunun uzmanlarından çok çeşitli eğitimler alarak beslendi.

Şimdilerde bireysel ve kurumsal deneyimlerini, evrensel bilgilerini, sezgilerini talep eden kişiler ve kurumlar için kullanıyor. Uyum ve dengeyi kurma konusunda aracı olmaya çalışıyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS