SEV Yayıncılık'tan "Alfabe Bulutu" serisinden yepyeni bir kitap

SEV Yayıncılık'tan "Alfabe Bulutu" serisinden yepyeni bir kitap

Çocuklar için hazırlanan "Alfabe Bulutu" serisinin son kitabında kahramanlarımız O ve C, dünya ile iletişime geçiyor. O ve C Düşündü: Hayat Benim Bildiğim Kadar mı? adlı bu kitapta okurlar, Alfabe Bulutu sakinleriyle yine fantastik bir âlemde yolculuğa çıkıyorlar ve bu kez dünya kültürlerini tanıyorlar.

Okurların büyük beğenisini toplayan, Redhouse Kidz (SEV Yayıncılık) tarafından yayımlanan “Alfabe Bulutu” serisinin beşinci ve son kitabı okurları yine fantastik bir âlemde keyifli bir yolculuğa çıkarıyor.

O ve C Düşündü: Hayat benim bildiğim kadar mı?

O ve C Düşündü: Hayat Benim Bildiğim Kadar mı? adlı bu kitapta okurlar, Alfabe Bulutu sakinleriyle birlikte farklı Avrupa ülkelerini ziyaret ederek, yeni kültürlerle tanışıyorlar. Macide Damla Esen’in detaylı çizimleriyle kendilerini bir Norveç kasabasında ya da Çek Cumhuriyeti’nde manzaraya bakarken buluyorlar.

Harflerle birlikte farklı Avrupa şehirlerinde gezintiye çıkıyoruz

O ve C’nin maceraları

Alp Gökalp’in yazdığı, beş farklı çizerin resimlediği “Alfabe Bulutu” serisinde fantastik bir âleme adım atmış ve dünyaya en yakın bulutta yaşamlarını sürdüren harflerin hayatlarını tanımıştık. Şimdi serinin son kitabında O ve C harflerine kulak veriyor ve bir oyuncak fabrikasını ziyaret ediyoruz.

O ve C, Alfabe Bulutu’nun başkentinde bir oyuncak fabrikasında çalışıyor. O, işten arta kalan zamanlarda bile işi hayal ediyor, C ise kaytarmak için her fırsatı değerlendiriyor. Fabrikada o gün bir ilk yaşanacak ve O ile C, dünyadan hiç bilmedikleri kültürlerle tanışacaklar. O ve C’nin Alfabe Bulutu’ndan dünyaya atacakları bu adım, hayatlarını nasıl değiştirecek?

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS