Temirağa Demir "Ayrılırken Haber Ver" ile geri dönüyor

Temirağa Demir "Ayrılırken Haber Ver" ile geri dönüyor

Yazar Temirağa Demir'in dördüncü kitabı olan "Ayrılırken Haber Ver" çıktı.

Tüm kitap severlerin kendinden bir şeyler bulabileceği Demir'in bu yeni çalışması, kitap evlerinin yanı sıra önde gelen internet sitelerinden de temin edilebiliyor.

Her Kardan Adam Olmaz, Edepli Fahişeler ve Vedaların Adıyla kitapları ile kendine ait bir üslup ve okuyucu kitlesi yakalayan yazarın uzun süredir beklenen bu dördüncü kitap çalışması.

Ayrılırken Haber Ver, "Kısa sevdaların uzun acıları olmaz. Kısa sevda da olmaz aslında. Uzun sevdalar, uzun acılar, uzun aşklar, uzun kıvranmalar… Bu kez daha bir anlatacağız gözlerimizin arkasında duran hayalleri, bazıları benim, bazıları senin, bazıları da ortak yaşadıklarımız. Burası dönüşmeye çalışan bir aşkın yalnızlık acısı, kader ve kederin kesiştiği ortaklık, ortalık yere bırakılmaması gereken bir yağmaya hazır biçimsiz eller. Umutlarını kaybettiğinde, gözyaşlarını gökyüzüne satıyor insan. Az’a kanaat ettiğimizden belki de çoğumuz çok’u bulamıyoruz. Aslında gerçekleşmeyen her düşte, Biraz daha ölüyoruz" ön sözü ile okuyucuları ile buluşuyor. 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS