Legacies Dizisinin Konusu Nedir? Oyuncuları Ve İsimleri Neler? Legacies Dizisi Kaç Sezon Kaç Bölüm?

Legacies Dizisinin Konusu Nedir? Oyuncuları Ve İsimleri Neler? Legacies Dizisi Kaç Sezon Kaç Bölüm?

Legacies Dizisinin Konusu Nedir? Oyuncuları Ve İsimleri Neler? Legacies Dizisi Kaç Sezon Kaç Bölüm?

The Vampire Diaries ve The Originals hayranlarının merakla beklediği Legacies serisi, bütün bir nesli simgeleyen iki seri arasındaki bağlantıdır. Legacies serisinin ilk sezonu bir spin-off ve aynı zamanda The Vampire Diaries ve The Originals'ın bir devamı niteliğindedir. Hikaye, The Originals'ın 5. sezonunda meydana gelen olaylardan iki yıl sonra başlıyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Legacies Dizisinin Konusu Nedir?

Alaric Saltzman ve Caroline tarafından Mystic Falls'ta yaratılan doğaüstü varlıklar okuluna, Salvatore Yatılı Genç ve Yetenekliler Okulu'na gireceksiniz.

Hikaye, Mystic Falls'ta bulunan doğaüstü varlıklar okulunda öğrenci olan yarı vampir, kurt adam ve cadı olan genç bir kız olan Hope Mickaelson'u anlatıyor. Alaric Saltzmann tarafından yönetilen Salvatore okulu, kapılarını fantastik yaratıklara açıyor. Umut, Alaric'in ikizleri, vampir MG, kurt adam Rafael ve garip Landon tarafından kuşatılacak. Ancak yeni gelen, huzurlarını bozacaktır. Bu tehditle karşı karşıya kaldıklarında güçlerini kullanmak zorunda kalacaklar mı?

Birkaç yıl sonra, Saltzman ve Hope ikizleri genç olduklarında, kurt adam olarak doğasını yeni keşfeden Rafael, en yakın arkadaşı Landon ile birlikte alındığında iç huzurları bozulur. Genç insanın gelişi, özellikle gizemli bir hançerin çektiği yaratıkların ani varlığına denk geldiğinden, pek iyi karşılanmaz. O zamana kadar güçlerinin kontrolünü elinde tutan yatılılar, daha fazla düşman karşısında hayatta kalmak için savaşmayı öğrenmek zorunda kalacaklar.

Legacies Dizisinin Oyuncuları ve İsimleri Nelerdir?

İlk sezonu 16 bölümden oluşan bu yeni fantastik dizinin kadrosunda, Hope Mikaelson, Matthew Davis Alaric Saltzman, Jenny Boyd ve Kaylee Bryant rolünde Danielle Rose Russell'ın gizemli karakterleri yer alıyor Alaric'in ikizlerini canlandırıyor. ve MG rolünde Quincy Fouse Son olarak, Aria Shahghasemi Landon'u ve Alex Smith, Rafael'i canlandırıyor.

Legacies Dizisi Kaç Sezon ve Kaç Bölümdür?

Dizi iki sezon ve 32 bölümden oluşuyor. Dizi, The Vampire Diaries'in ve The Originals'ın başarısına dayanıyor. Okul ortamında bir tür devam filmi kurmaya çalışıyor. Açıkçası, bu tam bir başarısızlıktır. İki orijinal dizinin olgunluğundan ve karmaşık konularından, büyük bir aptallık darbesiyle ciltlerinde kötü bir şekilde gençlerin beyhude sorunlarına geçiyoruz. Evren çok daha burlesk hale geliyor. Unutulmuş vampirler, kurt adamlar ve cadılar, tek boynuzlu atlara, dahilere ve ejderhalara yol açın. Oyunculuk oyunları çoğunlukla çok garip. Bir veya iki kahraman biraz göze çarpıyor, ancak hepsi için istisnai değiller.

Her bölümün diğerlerinden tamamen bağımsız olduğu izlenimi uyandırıyor. Senaryo gerçekten de sonunda sadece hayal kırıklığı yaratacak bir yük koyuyor.

Legacies Dizisinin Eleştirisi

Salvatore kardeşlerin konağının cadılar, vampirler veya kurt adamlar gibi doğaüstü güçlere sahip gençler için bir okula dönüştürüldüğünü keşfetti. Bu üç kategoriyi temsil eden Klaus ve Haley'nin kızı Umut Mikaelson, bu yatılı okuldaki öğrencilerden biri olacaktır. Tribryde lakaplı kişi, Mystic Falls sakinlerinin gençlere ayrılmış olduğunu düşündüğü bu okulda, Alaric Saltzman ve aynı zamanda öğretmen Lizzie ve Josie'nin ikizleri ile güçlerini kontrol etmeyi öğrenecek. Amerikan sitesi
Entertainment Weekly, dizinin kadrosunun ilk fotoğraflarını yalnızca Instagram'da yayınladı.

Zach Roerig, orijinal dizinin 8 sezonu boyunca oynadığı Matt Donovan'ı oynamaya devam ederken
Vampir Günlükleri hayranları çok sevinecek. Matthew Davis , Alaric Saltzman rolünü de sürdürüyor.
Arsa miraslarından aynı zamanda onun karakterine dayanır. The Originals'ın 5. sezonunda görülen ana kadın kahraman Hope Mikaelson, Danielle Rose Russell tarafından canlandırılıyor. Son olarak, iki Saltzman kız kardeşi, vampir ailesinin iki yeni üyesi olan Kaylee Bryant ve Jenny Boyd tarafından canlandırılıyor.

Serinin 3. bölümünde Jeremy Gilbert'ı oynayan aktör Steven R. McQueen'ın ortaya çıkması gibi hoş sürprizler bekleniyor.