Akustik pop hip hop'la buluştu

A A

11.05.2016 - 15:50 Son Güncelleme: | Haber Kaynağı: Cnnturk.com

Geçtiğimiz kasım ayında ilk albümü "Sabah" ile müzik severlerle buluşan Nilipek'in Kamufle'nin remixiyle bambaşka bir formata bürünen Kınalıada şarkısı 12 Mayıs'ta ilk kez redbull.com'da yayınlanacak ve 24 saat boyunca sadece redbull.com'dan dinlenebilecek.

Akustik pop hip hop'la buluştu

İnternette yayınlanan kayıtlarıyla kendine has bir dinleyici kitlesi oluşturan Nilipek, şarkılarını sevenleriyle buluşturmaya devam ediyor.

Konserlerinde akustik pop'tan alternatif rock'a geniş bir yelpazede şarkılar söyleyen, festival sahnelerinde ve akustik konserlerinde performansıyla göz dolduran Nilipek ilk albümü "Sabah"ı remix formatında yeniden servis edeceğini duyurdu.

Nilipek'in Türkiye hip hop sahnesinin genç ve yetenekli isimlerinden Kamufle'nin yaptığı remixle yeniden müzik severlerle buluşacak olan Kınalıada şarkısı 12 Mayıs'ta ilk kez redbull.com'da yayınlanacak.

Yaptığı müziği huzur eşlikçisi, kendisini de hikaye anlatıcısı olarak tanımlanan Nilipek'in 20 Mayıs'ta yayınlanacak remix albümünde, Kamufle, Red Bull Muzik Akademi katılımcılarından Kaan Düzarat, Can Kazaz, Pınar Balcı, Anokta gibi isimlerin düzenlemeleri yer alıyor.