hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Akustik pop hip hop'la buluştu

  Akustik pop hip hopla buluştu
  expand
  KAYNAKCnnturk.com

  Geçtiğimiz kasım ayında ilk albümü "Sabah" ile müzik severlerle buluşan Nilipek'in Kamufle'nin remixiyle bambaşka bir formata bürünen Kınalıada şarkısı 12 Mayıs'ta ilk kez redbull.com'da yayınlanacak ve 24 saat boyunca sadece redbull.com'dan dinlenebilecek.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  İnternette yayınlanan kayıtlarıyla kendine has bir dinleyici kitlesi oluşturan Nilipek, şarkılarını sevenleriyle buluşturmaya devam ediyor.

  Konserlerinde akustik pop'tan alternatif rock'a geniş bir yelpazede şarkılar söyleyen, festival sahnelerinde ve akustik konserlerinde performansıyla göz dolduran Nilipek ilk albümü "Sabah"ı remix formatında yeniden servis edeceğini duyurdu.

  Nilipek'in Türkiye hip hop sahnesinin genç ve yetenekli isimlerinden Kamufle'nin yaptığı remixle yeniden müzik severlerle buluşacak olan Kınalıada şarkısı 12 Mayıs'ta ilk kez redbull.com'da yayınlanacak.

  Yaptığı müziği huzur eşlikçisi, kendisini de hikaye anlatıcısı olarak tanımlanan Nilipek'in 20 Mayıs'ta yayınlanacak remix albümünde, Kamufle, Red Bull Muzik Akademi katılımcılarından Kaan Düzarat, Can Kazaz, Pınar Balcı, Anokta gibi isimlerin düzenlemeleri yer alıyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow