Blues dinleyicisine müjde: 7. Blues Gitaristleri Gecesi

Blues dinleyicisine müjde: 7. Blues Gitaristleri Gecesi

Türkiye’nin en yetenekli gitaristleri Blues Gitaristleri Gecesi’nde bir araya geliyor. Etkinlik 25 Ocak'ta Zorlu PSM Studio'da gerçekleştirilecek.

Blues Gitaristleri Gecesi’nin 7.’si Lokalize serisi kapsamında 25 Ocak 2018 akşamı STUDIO’da gerçekleşecek. Sadece blues severler için değil, Türkiye’nin en yetenekli gitaristlerini tek bir sahnede izlemek isteyenler için Blues Gitaristleri Gecesi Vol.7, Karnaval sponsorluğunda Zorlu PSM Studio‘da olacak.

İlk olarak 2014 yılının Haziran ayında, Alper Durmuş‘un blues müziğe gönül vermiş müzisyenleri bir araya getirmesiyle başlayan ve popülaritesi her geçen gün artan Blues Gitaristleri Gecesi’nin 7.’sinde sahne alacak isimler basta Özkan Kaya, davulda Soner Doğanca ve klavyede Cevdet Berkay Yavuz olacak.

Tüm gitaristler ise şöyle: Akın EldesAlper Durmuş, Batu Mutlugil, Berk Arihan, Cem Çatık, Efe Ekşioğlu, Eray Arbak, Ergin Kandemir, Erkan Oğur, Evrencan Gündüz, Göksenin Tuncalı, Güray Oskay, Gürkan Özbek, Ozan Yuvarlak, Özgür Hazar, Süleyman Bağcıoğlu, Tanju Eren, Tarkan Mumkule, Uncle James, Volkan Başaran.

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS