Konser ve alternatif müziğin yeni adresi: COOP

A A

10.11.2015 - 12:31 Son Güncelleme: | Haber Kaynağı: Cnnturk.com

5 yıldır Beyoğlu’nun tarihi mekânlarından Suriye Pasajı'nın içinde yer alan ve ünlü İngiliz müzik dergisi Mojo tarafından İstanbul’un bar ve gece kulüpleri arasında ilk sıraya yerleştirilen COOP, 2015 sezonununda mekânını büyüterek canlı sahnesini de açtı.

Konser ve alternatif müziğin yeni adresi: COOP

Beyoğlu'ndaki Suriye pasajında yer alan COOP iki bağımsız kattan oluşuyor. Alt katta 400 kişi kapasiteli canlı sahnesi İstanbul müzik hayatına yeni bir soluk getirecek yerli ve yabancı grupları ağırlıyor.

Konser etkinliklerinin olmadığı akşamlar müzik ve dans DJ geceleri ile devam ediyor. Üst kattaki 100 kişi kapasiteli lounge barı ise her gece ayrı bir programla soul’dan punk’a uzanan geniş bir müzik yelpazesiyle yine DJ’lere ev sahipliği yapıyor. 

Haftanın 5 gecesi müzik ziyafeti 

COOP, alternatif ve iyi müzik arayanların ve rahat bir ortamda dans etmek isteyenlerin 5 yıldır uğrak yeriydi. Şimdi daha büyük ve haftanın 5 gecesi iki ayrı programla altlı üstlü müzik ziyafeti sunmaya devam ediyor.

Ekim ayında yeni yerini açmasının hemen ardından Mop Mop, Tarwater, Seyyal Taner & Kurtalan Ekspres ve Ayyuka gibi isimleri ağırlayan COOP, Kasım ayında da konserlere aynı hızla devam ediyor.

COOP’un müzikal tercihlerini yakından anlamak için bu ay önplana çıkan konserlerine bakmanız yeterli: Wattican Punk Ballet (13 Kasım), Senser (14 Kasım), Kesmeşeker (18 Kasım), Erotic Market (20 kasım), LuXus (21 Kasım), Kurban (28 Kasım).

COOP sadece konserler için değil her daim iyi müzik dinlemek isteyenleri güleryüzlü ve samimi bir ortamda ağırlıyor. COOP’un tüm etkinliklerini görmeden gece planınızı yapmayın: facebook.com/coopbar