Lara Fabian hayranlarıyla buluştu

Lara Fabian hayranlarıyla buluştu

Dünyaca ünlü pop yıldızı Lara Fabian, İstanbul'da konser verdi.

Zorlu Performans Sanatları Merkezi'nde hayranlarıyla buluşan Fabian İstanbul'da olmanın kendisi için bir zevk olduğunu söyleyerek, "İnanın bunları Türkçe söylemeyi dilerdim ama müzik yoluyla, kalbimin dilini anlamanız için, bu gece elimden gelenin en iyisini yapacağım. Burada olduğunuz için çok teşekkür
ederim" dedi.

Ünlü yıldız Ankara'daki terör saldırılarına değinerek, "Sevgili İstanbul. Aynısını Ankara için de söylemeyi isterdim. İnsanlık yaralanıyor. Biz gerçekten bugün burada olmak ya da olmamak hakkında çok düşündük ama sonra sizlerle olmam gerektiğine karar verdim. Çünkü böyle zamanlarda birlikte olmalıyız. Belki müzik, barışı ve toleransı beraberinde getirir" ifadelerini kullandı.
Bu hafta 3'ü yerli 7 film vizyona giriyor
"I will Love Again" ve "Je'Taime" gibi hit şarkılara imza atan sanatçı, "Angel", "Caruso", "I Guess I Loved You", "Il Est Lune", "Je Suis Malade", "La Difference", "Immortelle", "J'y Crois Encore" ve "Adagio" gibi
sevilen şarkılarını seslendirdi.

Bugüne kadar 20 milyonun üzerinde albüm satıiına ulaşan Fabian, 1986'da başladığı kariyerine 15 albüm ve biri Türkçe 23 single sığdırdı.

Belçikalı sanatçı, 1988'de 33. Eurovision Şarkı Yarışması'nda Lüksemburg'u temsil ederek, "Croire" adlı şarkıyla 4. olmuştu.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS