Melis Danişmend "Ve Ev"ine kavuştu!..

Melis Danişmend "Ve Ev"ine kavuştu!..

Son yılların dikkat çeken şarkıcılarından Melis Danişmend, üç yıl aradan sonra üçüncü solo albümü "Ve Ev" ile karşımızda. Danişmend, yeni şarkılarını yazarken "uzun bir yoldan sonra eve kavuşma anını" hissettiğini ve bu nedenle albüme bu ismi verdiğini söylüyor.

Bir dönem Radikal'de muhabirlik yapan son yılların dikkat çeken şarkı yazarlarından Melis Danişmend, üçüncü albümü "Ve Ev"i dijital platformlar üzerinden yayımladı.

We Play etiketiyle yayımlanan albümde yer alan yedi şarkının söz ve müziği Danişmend'e, bir şarkı ise Sinan Kaynakcı'ya (Pinhani) ait. Albüm çok yakında müzik mağazalarında da yerini alacak.

Prodüktörlüğünü Emre Ataker'in üstlendiği albümün kayıtları Josephine Studio'da Ozan Öner direktörlüğünde gerçekleşti. Mix Ozan Öner, mastering ise Pieter Snapper (Babajim Studios) tarafından yapıldı.

Yeni şarkılarını yazarken "uzun bir yoldan sonra eve kavuşma anını" hissettiğini ve bu nedenle albüme bu ismi verdiğini söyleyen Danişmend'in üç yıl aradan sonra yayınladığı üçüncü solo çalışmasındaki şarkıların düzenlemelerine Emre Ataker, Melis Danişmend, Ozan Öner, Faruk Kavi, Burak Gürpınar, Deniz Ilgar ve Serkan Emre Çiftçi imza attı.
www.melisdanismend.com.tr

youtube.com/melisdanismend

VE EV - SPOTIFY LINK'İ
https://open.spotify.com/album/07XhqB7IpKFYSz7ehapbqy

VE EV - iTUNES LINK'İ
https://itunes.apple.com/tr/album/ve-ev/id1066407333

VE EV - ŞARKI SIRALAMASI
1) Uçurumlarda
2) Bugünler Parlak?
3) Mucize
4) Hiç
5) Baştan
6) Sözler Artık Ağıt
7) Ondan Öyle
8) Bazı Günler Unutulmaz

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS