Zıt kutuplar Babylon’da aynı sahnede

Zıt kutuplar Babylon’da aynı sahnede

Red Bull Music Academy Radio Istanbul projesinin açılış partisi 11 Kasım’da saat 23’den itibaren Babylon Bomonti’nin ev sahipliğinde gerçekleşecek.

Gecede, Alman müzisyen Danilo Plessow, Hollandalı prodüktör Young Marco ve Red Bull Music Academy mezunlarından Ahu sahne alacak.


Tüm dünyadan müziğe yön veren isimler tarafından oluşturulan özel içeriğiyle yayın yapan, yeni keşifler yapmak isteyen ya da takip ettiği müzik janrlarında derinleşmek isteyenlere pek çok alternatif sunan Red Bull Music Academy (RBMA) Radio 11-20 Kasım 2016 tarihleri arasında İstanbul Şişhane’de yer alan Pera 64’te geçici bir radyo istasyonu kuracak.


Projenin açılış etkinliği, 11 Kasım’da saat 23:00‘den itibaren Babylon Bomonti’nin ev sahipliğinde gerçekleşecek. Etkinlikte, zıt kutupları kesiştirdiği sıradışı prodüksiyonlarıyla tanınan Alman müzisyen Danilo Plessow etkileyici projesi Motor City Drum Ensemble ile, son yıllarda Avrupa’da birçok prestijli elektronik müzik festivalinde sahne alan Hollandalı prodüktör Young Marco ve 2005’de Seatle’da gerçekleşen Red Bull Music Academy’nin mezunlarından Ahu katılımcılara kesintisiz dans dolu bir gece yasatacak.RBMA Radio hakkında


Farklı tarzlardan müziklere yayın programında yer veren Red Bull Music Academy Radio, 102 ülkeden çeşitli müzisyenler, müzik yazarları, DJ’ler ve RBMA mezunlarının program yaptığı, dünyaca ünlü festivaller ve klüplerden alınmış performans kayıtlarının da yer aldığı bir radyo istasyonu. “Aradığınızın henüz farkında olmadığınız müzikleri sunma” vaadiyle sizi yeni sesleri keşfetmeye davet eden Red Bull Music Academy Radio, şimdiye dek Berlin, New York, Detroit ve Londra gibi şehirlerde pop-up stüdyolar kurdu ve bu şehirlerin müzik kültürünü derinlemesine bir şekilde masaya yatırdı. Red Bull Music Acadmey Radio’nun bir sonraki durağı, büyük bir titizlikle hazırlanmış programıyla, İstanbul! Radyo yayınlarını dinlemek için www.rbmaradio.com adresini tıklamak yeterli.


Red Bull Music Academy hakkında


1998’den bu yana dünyanın farklı şehirlerini müzikle buluşturan Red Bull Music Academy (RBMA), ikişer haftalık iki dönem boyunca farklı coğrafyalardan en iyi ritim ve ses yaratıcılarını; kayıt stüdyoları, müzik profesyonelleri ile söyleşiler ve şehrin önde gelen kulüplerinde gerçekleşen performanslarla bir araya getiren uluslararası bir müzik atölyesidir. Red Bull Music Academy hakkında daha fazla bilgi edinmek ve binlerce ders videosuna, mikse ve özel parçaya erişmek için www.redbullmusicacademy.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Medya kullanımı amacıyla Akademi etkinliklerinin yüksek çözünürlüklü resimleri ve videolarına erişmek için www.redbullcontentpool.com adresindeki Red Bull Content Pool’u ziyaret edebilirsiniz.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS