Person Of İnterest Dizisinin Konusu Nedir? Oyuncuları Ve İsimleri Neler? Person Of İnterest Dizisi Kaç Sezon Kaç Bölüm?

Person Of İnterest Dizisinin Konusu Nedir? Oyuncuları Ve İsimleri Neler? Person Of İnterest Dizisi Kaç Sezon Kaç Bölüm?

Person of Interest, anlatım ve görsel yapısı sayesinde dizinin manzarasını değiştirmeye yardımcı olan dizilerden biri, başrol oyuncularının inanılmaz yorumlarından bahsetmeye gerek yok. Beş sezon boyunca izleyicisine eşlik eden bu dizi, dünyanın en çok izlenen ve en beğenilen dizilerinden biri oldu. İşte Person Of İnterest hakkında bilmeniz gerekenler.

Person Of İnterest Dizisinin Konusu Nedir?

Kişi, New York'ta, eski CIA ajanı ve cesedi olduğu iddia edilen John Reese'in gizemli milyarder Bay Finch ile suçları tek başına önlemek için, 'güçlerinin haberi olmaksızın, beklenmedik bir ittifak kurduğunu gören bir suçtur. onlar olmadan önce sipariş. Bu bağlamda Finch, çok çeşitli suçlara karışacak kişileri tanımak için çok karmaşık bir matematiksel yöntem kullanan bir yazılım icat etti. Bunu yapmak için en gelişmiş gözetim teknolojisini, Reese'in taktik becerilerini ve Finch'in sonsuz finansal kaynaklarını kullanacaklar.

Person Of İnterest Dizisinin Oyuncuları ve İsimleri Neler?

Person of Interest, 2011'den 2016'ya kadar yayınlanan distopik bir bilim kurgu ve suç draması televizyon dizisidir. Şov, her bölümün anlatı ve görsel yapısı açısından hem izleyiciler hem de eleştirmenler arasında başarılı oldu. Peki oyuncu kadrosu ve dizideki rolleri neler?

Brett Cullen (Nathan Ingram): Dizide Harold Finch'in arkadaşı ve meslektaşını oynuyor. Ancak Nathan, Makine yüzünden bir saldırıda hayatını kaybeder ve Harold'ın görevine başladığı fitil budur. Aslında dizide, Ingram yalnızca Finch'in geçmişindeki geri dönüşlerde görünür.

Annie Parisse (Kara Stanton): CIA'da çalıştığı sırada John Reese'in ortağıdır ve John'un geçmişiyle ilgili geri dönüşlerde ve özellikle ikinci sezonda görünür.

Camryn Manheim (Kontrol): Kontrol, kaderi Sezon 4'ün sonuna kadar dengede olan bir karakterdir.

Ken Leung (Leon Tao): Şovun karikatürize ve ironik karakterlerinden birinin yanı sıra John-Harold çiftinin kurtardığı birçok önemsiz sayıdan birinden bahsediyoruz.

Jim Caviezel (John Reese): Makine tarafından öngörülen suçları önlemeye yardımcı olması için Harold Finch tarafından tutulan eski bir ABD Özel Kuvvetleri askeri ve eski CIA suikastçısı.

Michael Emerson (Harold Finch): Makinenin milyarder bilgisayar dehası mucidinden bahsediyoruz.

Amy Acker (Root): Arkadaşı Hanna'nın ortadan kaybolması ve ölümünden sonra kaçan bir genci canlandırıyor ve Finch's Machine ile bağlantı kurarak olağanüstü bilgisayar becerilerini suç amaçlı kullanmakta ustadır.

Person Of İnterest Dizisi Kaç Sezon Kaç Bölümden Oluşuyor?

Person Of İnterest dizisi 5 sezondan ve 103 bölümden oluşuyor. Person of Interest başlangıçta Reese ve Finch'in yalnızca bir makine tarafından sağlanan bir numaraya güvenerek hayatları kurtarmaya çalıştığı bir prosedür dizisi olarak dururken, seri ilerledikçe daha serileştirilmiş bir bükülme alır ve gözetim ve istihbaratın sonuçlarını değerlendirir.

Person of Interest 2011'de prömiyer yaptı ve beş sezon boyunca yarıştı. Dizinin pek çok harika bölümü oldu.

Person Of İnterest Dizisinin En İyi Bölümleri Hangileridir?

The Witness (Sezon 1, Bölüm 7): Bu bölümde olaylar dizinin tarihini değiştirmeye başlıyor. Ortaya çıkan sayı beklenen bir şey değildir ve Reese, Elias'ın hayatını çok gerçek bir tehditten kurtarırken, Elias'ın tam olarak iyi bir adam olmadığı ortaya çıkar. Dizinin ilk kötü karakteri ilk kez sahneye çıkıyor.

Bad Genes (Sezon 2, Bölüm 2): Reese ve Carter, Root'un geçmişi hakkında daha fazla bilgi edinmek için Teksas'a giderken Root, Makineyi aramaya devam eder. Bu, Makine mitolojisini ve yapay zekanın varlığının sonuçlarını daha da araştıran bir bölüm oldu.

The Devil's Pay (Sezon 3, Bölüm 10): Carter'ın ölümünden sonra, takımda erkek sayısı azdır. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, Simmons'ın numarası Reese ve Shaw'ın onu arayan bir öfkeyle ortaya çıkar. Shaw bir görevde, Reese ise lanet olası bir sarmalın içindedir.

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS