Pretty Little Liars Dizisinin Konusu Nedir? Oyuncuları Ve İsimleri Neler? Pretty Little Liars Dizisi Kaç Sezon Kaç Bölüm?

Pretty Little Liars Dizisinin Konusu Nedir? Oyuncuları Ve İsimleri Neler? Pretty Little Liars Dizisi Kaç Sezon Kaç Bölüm?

Pretty Little Liars, Lucy Hale ve Ashley Benson'ın başrollerini paylaştığı, Marlene King tarafından yaratılan 2010 drama TV dizisidir. ABC Ailesi Original Productions tarafından tasarlanmıştır. Gençlik draması Amerika Birleşik Devletleri'nde yeni sona erdi. Sonunda kötü şöhretli AD'ye bir yüz ve bir isim vermek Klasik sinematografiye yapılan göndermeler ve kıvrımlar arasında, her şey bir dönüş için hazır görünüyor.

Pretty Little Liars Dizisinin Konusu Nedir?

Alison'ın cenazesinden sonra kızların kafası karışır ve gergindir, "A" yı durdurup sırlarını gizli tutmaya isteklidir. "A" Emily'ye cinselliği ve Maya'ya karşı hissetmeye başladığı hisler konusunda hakaret eder. Hanna, "A" tarafından Naomi ve Riley'ye yeme bozukluklarını anlatmaya zorlanır ve eski erkek arkadaşı Sean'ın Aria ile ilişki kurmaya çalışmasınaüzülür. Hala Ezra'yı gizlice gören Aria, "A" yüzünden Meredith'ten kurtulma ya da babasının sırrını açıklama seçeneğiyle karşı karşıya kalır.

Spencer, bir ödev için kız kardeşi Melissa'dan eski bir temayı kopyalar ve daha sonra “A” kız kardeşine Spencer'ın gizlice eski erkek arkadaşı Wren ile çıktığını söyler.

Pretty Little Liars Dizisinin Oyuncuları ve İsimleri Nelerdir?

Pretty Little Liars mükemmelliyetçi, yıldız Marlene King tarafından TV dizisi Sasha Pieterse ve Janel Parrish Alison DiLaurentis ve Mona Vanderwaal kendi rollerinde, açığa çıkarılmıştır. Dizinin karakterleri arasında zeki ve motive bir kadın olan Caitlin Martell-Lewis, biri beklenmedik bir sırrı saklayan Amerika Birleşik Devletleri senatörü olan iki çok güçlü kadının kızı. Bu rol için Sydney Park seçildi.

Diğer karakterler, küçük kasabasının gerçekliğinden kaçmak için müzik kullanan yetenekli bir çellist olan Dylan Wright ve mimarlık okuyan inek-şık bir adam olan erkek arkadaşı Andrew'dur. Sırasıyla Eli Brown ve Evan Bittencourt tarafından canlandırılmıştır. Pretty Little Liars The Perfectionists olay örgüsünde, harika bir kişiliğe sahip ve çok hırslı bir stilist olan ve gelecekte kendi giyim serisine sahip olmayı uman Ava Jalali karakterini de görüyor. Bu rol için Sofia Carson seçildi.

Pretty Little Liars Dizisi Kaç Sezon Kaç Bölüm?

7 sezondan oluşan sezon 160 bölümden oluşuyor. 7 sezon boyunca yayınlanan Pretty Little Liars, Rosewood'un arkadaşlarına birkaç yıldır musallat olan gizemli A figürünün tüm kimliklerini ortaya çıkararak bitirdi. Dizinin finali birkaç soruya cevap verdi.

7 sezon boyunca yayınlanan Pretty Little Liars, Rosewood'un arkadaşlarına birkaç yıldır musallat olan gizemli -A figürünün tüm kimliklerini ortaya çıkararak bitirdi. Dizinin finali birkaç soruya cevap verdi.
Gizemler, entrikalar, kıvrımlar ve dönüşler ve dört kızın derin dostluğu, 7 sezon boyunca Pretty Little Liars'ın ana temalarıydı. 2010'dan 2017'ye kadar yayınlanan, biraz sarı ve küçük bir gerilim olan bu gençlik draması, bize gizemli bir kimlikle musallat olmuş dört arkadaşın hikayesini anlattı

Pretty Little Liars Dizisinin Son Sezonunda Neler Oluyor?

En sevdiğimiz yalancılar için lise bitti ama “A” nın terör saltanatı bitmedi. Hanna, Emily, Aria ve Spencer üniversiteden önceki son yazları Rosewood'da hayatlarının parçalarını bir araya getirmek zorundadır. "A" sayesinde her şeyi kaybettiler: üniversiteye giriş, erkek arkadaşlar ve kız arkadaşlar ve Emily'nin durumunda, hatta aile. Ancak ilk defa kızlar "A" nın kim olduğunu ve sonunda yalnız çalıştığını biliyorlar. Bire karşı dörde, hepsi onların tarafında. Bu kısır döngüyü sonsuza kadar bitirecekler. Keşke bu kadar kolay olsaydı. "A" kızları yıllardır gözetliyor ve onları bildiklerinden daha iyi tanıyor. "A" ne isterse onu alır ve şimdi oyunu bitirmeye henüz hazır değildir. Spencer, zorbalık karşıtı bir blog başlatır, ancak daha sonra sayfasının ev hayatı kadar tehlikeli olabileceğini keşfeder.

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS