Bu adam çok güldürüyor

Bu adam çok güldürüyor

BKM atölyelerinde yetişen ve son dönem genç komedyenler arasında olan Hasan Can Kaya tek kişilik gösterisinde aile ilişkilerinden, kadın erkek ilişkilerinden, çocukluğundan bahsediyor. Unuttuklarımızı mizahi bir dille anımsatıyor ve gerçekten güldürürken düşündürüyor.

"Stand up'ın yeni yüzü" olarak anılan Hasan Can Kaya çok genç henüz 30 yaşında. Kısa zamanda çok yol katetmiş. Aralarında ''1 Erkek 1 Kadın''ın da bulunduğu pek çok projede yazarlık yapmış, yapmaya devam ediyor. ''Güldür Güldür Show''la izleyenleri güldürüyor.


Ama Hasan Can Kaya'nın güldürdüğü tek yer televizyon değil. BKM Mutfak Sahne'de her Cumartesi izleyicileriyle buluşuyor. Aslında hikayeleri hazır, kendi hayatını anlatıyor. Ailesinden, arkadaşlarından, aşık olduğu kadınlardan, gittiği maçlardan, edemediği kavgalardan besliyor sahnesini. İçimizde bir yere dokunuyor anlattıkları ama gülmemeyi de imkansız kılıyor. Ama sadece kendisi anlatmıyor, izleyicileri ile etrafına bir çember çizmiyor. Aksine Onları da dahil ediyor, hikayesine. Herkes mutlu ayrılıyor.


Gösterinin adı ''Hep Zemin'' ama tadı o kadar damakta kalıyor ki, ''hep gelin'' de denebilir.


Hasan Can Kaya her Cumartesi saat 20.00'de BKM Mutfak'da. 20 TL olan gösterinin biletleri, Biletix ve BKM Mutfak gişesinde satışa sunuluyor.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS