İstanbul Night Flight konserler serisi başlıyor

  1. Kültür Sanat
  2. Sahne
İstanbul Night Flight konserler serisi başlıyor
İstanbul Night Flight konserler serisi başlıyor

İstanbul Night Flight konserler serisi Topkapı Sarayı’nın birinci avlusu Aya İrini’de gerçekleşecek. 20 Mayıs'ta başlayacak konserler serisi yıl boyunca İstanbul dinleyicisini dünya starlarıyla buluşturacak.

Turkcell Platinum İstanbul Night Flight konserler serisi, Türkiye’nin ilk müzesi olarak bilinen Topkapı Sarayı’nın birinci avlusu Aya İrini’de gerçekleşecek.

Konserin tarihleri:

20 Mayıs Raul Midon, 26 Mayıs ilk kez bir araya gelen Imamyar Hasanov & Mercan Dede & Mısırlı Ahmet & Cenk Erdoğan, Chamber Orchestra, 8 Eylül Marc-Andre Hamelin, 15 Eylül Valentina Lisitsa, 22 Eylül David Fray, 29 Eylül Karsu, 30 Eylül Gidon Kremer, 13 Ekim Piano Battle, 27 Ekim Salut Salon ve 29 Ekim An Epic Symphony & Mor ve Ötesi. Bu konser ile beraber Mor ve Ötesi ilk kez senfoni orkestrasıyla sahne alacak. Gece de ayrıca Yusuf Taşkın da performanslarıyla konuk oluyor.

Bu sene Events Across Turkey, Aya İrini’nin bahçesini konser öncesi dinleyicelere lounge sahnesinde mini konserler de sunuyor. "Bahçede Kim Var?” konsepti adı altında müzisyenleri dinleme imkanı bulacağınız performanslar sizleri bekliyor.

"Bahçede Kim Var?” konserleri

20 Mayıs - Tuncer Tunceli , 26 May- Akın Eldes, 8 Eylül - Batu Mutlugil, 15 Eylül- Emre Kula, 22 Eylül - Deniz Tuzcuoğlu, 29 Eylül- Akın Eldes, 30 Eylül - Demirhan Baylan, 13 Ekim - Yusuf Demirkol ( Zakkum ) Akın Eldes , 27 Ekim - Göksenin, 29 Ekim - ? Surprise.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS