hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Sokak dansının nabzı Red Bull TV’de atacak

  Sokak dansının nabzı Red Bull TV’de atacak
  expand

  Farklı ülkelerden başarılı sokak dansçıları 4 Mart Pazar gecesi Paris’te bir araya geliyor. Dansçılar, dünyanın en prestijli dans yarışmalarından Juste Debout’ta en iyi olduklarını kanıtlamak için yarışacak.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Dünyanın en prestijli dans yarışmalarından Juste Debout bu sene yine Paris’te gerçekleşecek. 15 senedir sokak dansının trendini belirleyen bu yarışmada dünyanın farklı ülkelerinden gelen dansçılar kendi kategorisinde en iyi olmak için hünerlerini sergileyecek. Tüm gece sürecek nefes kesen performanslar ise Red Bull TV’den (www.redbull.tv) canlı olarak yayınlanacak.

  İşte yılın yürek hoplatan 25 fotoğrafı

  Ortak dilleri dans

  Juste Debout, sokak dansçıları için diğer dansçılarla bir araya geldikleri bir yarışma. Bunun yanında dans adına kültürel alışverişin yaşandığı uluslararası bir dans platform olarak da öne çıkıyor. Farklı kültürlerden ve disiplinlerden gelen, kendi alanında uzmanlaşan dansçıların hünerlerini sergiledikleri yarışmada; hip hop, new style, house, locking ve popping gibi farklı disiplinler yer alıyor. Bu yıl yarışmada, Junior Dance Tour başlığında 6 ila 14 yaş arası genç yetenekler de bulunacak.

  Sokak dansının nabzı Red Bull TV’de atacak

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow