D-Smart'tan Hep Yek ve Zaman Aşımı

D-Smart'tan Hep Yek ve Zaman Aşımı

9 Nisan 2016 tarihinde D-Smart'ta iki farklı kanalda, yakın saatlerde yayınlanacak komedi ve dram filmleri izleyicilere iki farklı seçenek sunuryor. “Hep Yek” ile gülmek, yada “Zaman Aşımı” ile dramı doruklarda yaşamak için 9 Nisan akşamı televizyonunuzu açmayı unutmayın.

“Hep Yek”, 9 Nisan Cumartesi TV’de ilk Kez D-Smart’ta!  


Alakası olmadıkları belalı bir işin içine düşen üç adam, yaşadıkları komik olaylar ile mizahın sınırlarını zorluyor. “Hep Yek”, TV’de ilk kez D-Smart/MovieSmart Türk HD ekranlarına geliyor.


“Hep Yek”


MovieSmart Türk HD, 9 Nisan Cumartesi, 21:30


Yönetmen : Ali Yorgancıoğlu                    


Oyuncular : Gürkan Uygun, Fırat Tanış, Gökhan Yıkılkan, İnan Ulaş Torun, Denise Capezza


Senaryo : Bilal Kalyoncu, Suat Özkan, Alper Erze                   


Yapım : 2016 - Türkiye                       


Tür : Komedi                      


Konu: Cevat, Türkiye’nin ünlü kabadayılarından birinin rahatına düşkün oğludur. Cevat, dünyaca ünlü manken Camilla’ya aşıktır ve tutkulu aşkına karşı koyamayarak onu kaçırmaya karar verir. Kaçırma olayını Ziya gerçekleştirse de Camilla’yı Cevat’a götürme görevi Şahin’e verilir. Şahin, Camilla’nın kaçırıldıktan sonra içine konduğu paketi İzmir’den İstanbul’a götürürken yolda


Gürkan ve Altan adında iki belalı adama denk gelir. Şahin için içinden çıkılmaz ve en zor 48 saat başlar.“Zaman Aşımı”  9 Nisan Cumartesi, TV’de ilk Kez D-Smart’ta!


Kimsesiz ve umutsuz bir adamın hiç ummadığı anda, ummadığı biri tarafından değişen dram dolu hayatı “Zaman Aşımı” ile TV’de ilk kez MovieSmart Premium’da seyirci karşına çıkıyor.


“Zaman Aşımı” / “Time out of Mind”


MovieSmart Premium HD, 9 Nisan Cumartesi, 21:00


Yönetmen: Oren Moverman


Oyuncular: Richard Gere, Ben Vereen, Jena Malone


Yapım Yılı: 2014


Tür: Dram


Ülke: ABD


Konu: George umutsuz bir adamdır ve gidecek hiçbir yeri olmadığı için New York’un arka sokaklarını kendisine mesken tutar. Giderek kötüleşen sağlığının da etkisiyle Manhattan’ın evsizlerinin gözde mekanlarından Bellevue Hastanesi’ne sığınır. Sığınağın acımasız bürokrasisine karşı koymaya çalışırken, sistem kurbanlarından biri olan eski cazcı Dixon ile tanışır. Dixon, George’a gösrüşmediği kızıyla yeniden iletişim kurması ve hayatının yönünü değiştirmesi için destek olamaya karar verir.


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS