Beren Saat ve Kenan Doğulu "Minyonlar" için stüdyoda

Beren Saat ve Kenan Doğulu "Minyonlar" için stüdyoda

Beren Saat ve Kenan Doğulu "Minyonlar" için stüdyoda

Beren Saat ve Kenan Doğulu, "Çılgın Hırsız" filminin tek hücreli sarı organizmaları, Universal Pictures ve Illumination Entertainment’in yeni filmi Minyonlar (The Minions) için stüdyoya girdi. Saat, filmde tarihin ilk kadın süper kötüsü Scarlet Overkill'i seslendirirken Doğulu ise Scarlet'in eşi, havalı mucit Herb Overkill'e sesiyle hayat veriyor. Milyonlarca hayranı olan ve merakla beklenen animasyon, 4 Eylül'de vizyona girecek.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

"Çılgın Hırsız" filmlerinin sevimli ve bir o kadar da komik kahramanları "Minyonlar" bu kez kendi filmleriyle beyazperdeye geliyor. Beren Saat ve Kenan doğulu ise "Minyonlar"ın bu kendi maceralarında onlara sesleriyle eşlik ediyor.

Scarlet Overkill karakterini seslendiren Beren Saat, şöyle konuştu:

"Scarlet dünyanın ilk kadın süper kötüsü ve tarihleri boyunca hep bir kötüye hizmet etmiş Minyonlar'ın yeni efendisi. Bu anlamda seslendirirken çok keyif aldığım bir karakter oldu. Minyonların ise kötülüğe hizmet etseler de aslında son derece saf olmaları herkes gibi beni de çok eğlendiriyor. Sakarlar ama iyi niyetliler ve son derece sevimliler."

"Minyonlar kötülükten tamamen uzakta"

Scarlet Overkill'in eşi havalı mucit Herb Overkill'i sesi olan Kenan Doğulu ise, "Herb 1960lar'ın kültür sanatını icatlarına yansıtan panikten arınmış havalı bir karakter. Minyonlar kötülükten tamamen uzakta olmalarına rağmen kötülüğe hizmet edince başlarına oldukça komik olaylar geliyor. O tatlılık da bizi onlara bağlıyor" dedi.

Animasyon seslendirmenin her zaman çok keyifli olduğunu belirten Saat ve Doğulu, "Projeyi ilk duyduğumuzda Minyonları çok sevdiğimiz için ikimiz de çok heyecanlandık. Filmi izleyen herkes çok eğlenecek. Bizim için de ileride geriye dönüp baktığımızda tatlı bir anı olarak kalacak" diye konuştular.

Minyonlar 4 Eylül'de geliyor!

Minyonlar Gru'dan 42 sene öncesini anlatıyor.

Minyonlar çok uzun bir süredir bu gezegende. Hepsinin tek bir amacı var: Gelmiş geçmiş en çılgın ve en büyük kötüye hizmet etmek.

Prehistorik çağlardan Trex'ten, Mısır Firavunu'na, Napolyon'dan Dracula'ya kadar birçok efendileri oldu. Kendilerinin de sebep olduğu olaylar sonucu efendilerinin başına hep talihsiz olaylar geldi.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Efendi bulmak kolay ama efendilerini hayatta tutmak hep zor oldu. Bir efendileri olmadan minyonlar kendilerini çok mutsuz hissediyorlardı. Bu duruma bir son vermek, gelmiş geçmiş en çılgın efendiyi bulmak için Kevin, Stuart ve Bob yola çıkarak 1968 yılının New York'una gelir. Orlando'da düzenlenen Kötüler Festivali'nde karşılarına hayallerinin kötüsü ünlü Scarlet Overkill (Beren Saat) çıkacaktır.