Bu ay izlemek isteyebileceğiniz filmler

Daha önce izlemediğiniz veya izleyip çok beğendiğiniz filmleri tekrar tekrar izlemek, sevdiğini oyuncuları, senaryoları ve yönetmenleri tekrar tekrar görmek için bu ay izlemek isteyebileceğiniz filmleri sizler için derledik.Logan (Logan: Wolverine) - 2017
Yakın gelecekte yaşlanmış ve yorgun olan Wolverine ve Professor X, Meksika sınırında saklanmaktadır. Fakat Logan'ın dünyadan gizlenmesi ve mirası, karanlık güçler tarafından takip edilen genç bir mutant geldiğinde sona erer. Şimdi Wolverine'de genç bir kadın klonunu Nathanial Essex'in liderliğindeki kötü bir organizasyondan korumalıdır.
Deha (Gifted) - 2017
Hayatı başarısızlıklarla dolu olan Frank Adler karakterini canlandıracak olan Chris Evans, Florida kırsalında yeğeni Mary'yi büyütürken, Mary'nin okula başlamasıyla birlikte hemen yetenekli olarak yaftalanması sebebiyle Mary'nin annesi Evelyn ile kızı büyütme konusunda bir savaşa girecek. Film, mücadelenin yasal sürecine odaklanacak.
Eyvah Annem Dağıttı (Bad Moms) - 2016
Amy Mitchell ailesine oldukça bağlı bir annedir. Hayatı ailesinden ibaret olan kadın çocuksu kocası, yüksek beklentiye sahip çocukları ve sevimsiz patronu arasında canından bezmektedir. Sonunda okuldaki aile birliğinin başı olan diğer annelerden de bezen Amy'nin canına tak eder. Mükemmel anne olmaktan vazgeçen genç kadın diğer uyumsuz annelerle de arkadaş olarak özgürlüğün tadına varır. Bu onun eskisinden bile daha iyi bir anne olmasını sağlayacaktır.
Babalar ve Kızları (Fathers & Daughters) - 2015
Bir baba ile kızı arasındaki güçlü ilişkiyi konu edinen Babalar ve Kızları, Pulitzer Ödüllü yazar Jake Davis ile kızı Katie'nin hikayesini ele alıyor. Jake Davis eşinin bir trafik kazasında hayatını kaybetmesi sonrasında beş yaşındaki kızı Katie ile tek başına kalır. En büyük problemi ise New York'ta öğrenim gören küçük kızının eğitimiyle ilgilenmektir. Jake aynı zamanda ani sinir patlamalarıyla boğuşmaktadır. Aradan yirmi yıl geçer... Katie zorlu çocukluğunun neden olduğu psikolojik sorunların sonuçlarıyla yüzleşmeye başlar.
Arkadaştan Öte (Friends with Benefits) - 2011
New York’ta yaşayan Jamie (Mila Kunis) bir şirketin oldukça becerili insan kaynakları sorumlusudur. Dylan (Justin Timberlake) ise Los Angeles’ta çalışan bir sanat yönetmenidir. Jamie yeteneklerini kullanıp Dylan'ı New York'a yerleşmeye ikna edince, yolları da kesişir.
Aşktan ve ciddi ilişkilerden canı yanmış olan Dylan ve Jamie, tanıştıktan sonra bağlanmanın olmadığı sadece eğlencenin ve sorgusuz seksin ağır bastığı bir 'arkadaşlık' kurarlar.
İtalya Tatili (Walking On Sunshine) - 2014
1980'li yılların en popüler müziklerini kendisine fon olarak seçen film, günümüz İtalya'sında şirin bir sahil kasabasında geçiyor. Maddie yakışıklı sevgilisi Raf ile evlilik hazırlıkları yapmaktadır. Düğüne kız kardeşi Taylor'ı çağıran Maddie'nin büyük bir sırdan ise haberi yoktur. Maddie, Raf ile ateşli bir yaz aşkı yaşamış ve onun hayatında duygusal olarak derin iz bırakmıştır. Puglia'da yapılacak düğüne geldiğinde öğrendiği bu gerçekle epey sarsılır. Üstelik Maddie, çalkantılarla dolu aşk hayatına Raf ile evlenerek nihayet noktayı koyacağına inanıyordur...
Karton Boksör (Cardboard Boxer) - 2016
Zengin çocukların evsizlerle yaptığı boks gecelerinin birinde bir evsiz adam maçtan galip çıkar. Bunun üzerine zengin çocukları adına para karşılığında evsizleri dövmeye başlayan adamın hikayesini anlatan Cardboard Boxer’ın başrollerini Thomas Haden Church ve Terrence Howard paylaşıyor.
En İyi Arkadaşım Evleniyor (My Best Friend's Wedding) - 1997
Julianne ve Michael, eğer uzun süre kimseyle evlenemezlerse birbirleriyle evleneceklerine dair bir anlaşma yaparlar. Ancak Michael, Kimberly ile evlenmeye karar verince onu kıskanan ve aslında ona içten içe aşık olan Julianne, bu evlilik planını bozmak için işe koyulur.
İsmail'in Hayaletleri (Ismael’s Ghosts) - 2017
Sevgilisi Sylvia ile şehirden uzak, sakin bir hayat yaşayan İsmail, yeni filminin hazırlıklarıyla meşgulken yazar tıkanıklığıyla boğuşmaya başlar. İsmail'in hayatı, 20 yıl öncesinde bıraktığı bir hayaletin tekrar ortaya çıkmasıyla iyice alt üst olur. Yıllar önce habersizce çekip giden karısı Carlotta geri dönmüştür...
Tutku Oyunu (L’amant Double) - 2017
10 / 13
Bu ay izlemek isteyebileceğiniz filmler
Bunalımlı günler geçirmekte olan genç Chloé, terapi gördüğü psikiyatr Paul'a sırılsıklam aşık olur. Bu hisleri karşılık bulunca ikili birlikte yaşamaya başlar. Ne var ki Paul'ün geçmişiyle ilgili sakladığı birtakım şeyler vardır ve bu gerçekler, ikisi arasında gerilimli bir ilişkinin doğmasına neden olur.
Hitchcock - 2012
11 / 13
Bu ay izlemek isteyebileceğiniz filmler
Dünya sinema tarihine adını ölümsüz harflerle kazımış olan ustaların ustası sinemacı Alfred Hitchcock'un sıradışı filmi Sapık (Psycho)'ın çekim sürecinde geçen film Hitchcock ve eşi Alma'nın aşklarına odaklanıyor.
Kardeşler (Sisters & Brothers) - 2011
12 / 13
Bu ay izlemek isteyebileceğiniz filmler
Hayatı boyunca meşhur olmanın hayallerini kuran Rory'yi erkek kardeşi geride bırakır. Sarah hiç beklenmedik bir anda Hintli bir kız kardeşi olduğunu öğrenir. Nikki ve Maggie kardeşleri zorlu bir yolculuk beklemektedir. Louise ise akıl hastası gibi görünen kardeşinin numara yapmasından şüphelenir!
Hepsi ve çok daha fazlası D-Smart'ta
13 / 13
Bu ay izlemek isteyebileceğiniz filmler
D-Smart'ın avantajlı dünyasına daha yakından göz atmak için tıklayın!
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS