Bu hafta 7 film vizyona girecek

Türkiye sinemalarında bu hafta 3'ü yerli 7 film vizyona girecek. Serra Yılmaz'ın yönetmenliğini üstlendiği "Cebimdeki Yabancı" izleyiciyle buluşacak. Fatih Akın'ın Altın Küre Ödüllü filmi "Paramparça", eşini ve çocuğunu bir patlamada kaybeden bir kadının bireysel adalet arayışını beyaz perdeye taşıyacak. "Brüj'de" ve "Yedi Psikopat" filmleriyle tanınan Martin McDonagh'ın Oscar'a 7 dalda aday gösterilen yeni filmi "Üç Billboard Ebbing Çıkışı, Missouri" Türk izleyicisi ile buluşacak.''Paramparça''
Fatih Akın'ın Altın Küre ödüllü filmi "Paramparça", eşini ve çocuğunu Almanya'nın Hamburg kentinde yaşanan terör saldırısında kaybeden bir kadının bireysel adalet arayışını anlatıyor.
Senaryosu Fatih Akın'a ait olan Almanya yapımı dram türündeki filmde; Diane Kruger, Numan Acar, Johannes Krisch gibi isimler rol aldı.
''Cin Çeşmesi''
Tuncer Gürbüz'ün yönettiği; Mustafa Kaya, İlayda Özdoğa'nın oynadığı "Cin Çeşmesi", iki kardeşin yaşadıkları sonrası lanetlenen bir köyün hikayesi etrafında dönüyor.
''En Karanlık Saat''
Oscar ödülü adayı Gary Oldman'ın başrolünde yer aldığı "En Karanlık Saat", Britanyalı Politikacı Winston Churchill'in başbakan olduktan kısa bir süre sonra karşılaştığı sorunlarla mücadelesini beyaz perdeye taşıyacak.
Filmin yönetmen koltuğunda Joe Wright oturuyor.
''Cebimdeki Yabancı''
Serra Yılmaz'ın yönetmenliğini üstlendiği, İtalyan yapımı "Perfetti Sconosciuti"nin yeniden çevrimi olan "Cebimdeki Yabancı" izleyici ile buluşacak.
Belçim Bilgin, Buğra Gülsoy, Çağlar Çorumlu, Leyla Lydia Tuğutlu, Serkan Altunorak, Şebnem Bozoklu ve Şükrü Özyıldız'ın rol aldığı film, yemek için bir araya gelen 7 yakın arkadaşın, başlattıkları bir oyun sonrası arapsaçına dönen ilişkilerini konu ediniyor.
''Foxtrot''
"Lübnan" adlı filmiyle uluslararası düzeyde tanınırlık kazanan Samuel Maoz'un ikinci filmi "Foxtrot", askerde olan oğulları ile onun akıbetiyle ilgili endişe duyan ailesinin hikayesini anlatıyor.
10 / 14
Bu hafta 7 film vizyona girecek
İsrail, Almanya ve Fransa ortak yapımı filmin başrollerinde Lior Ashkenazi, Sarah Adler, Yonaton Shiray ve Shira Haas oynuyor.
''Babasının Kızı''
11 / 14
Bu hafta 7 film vizyona girecek
Melisa Üneri'nin çektiği belgesel film "Babasının Kızı", Finlandiya'da yaşayan şen şakrak genç bir kızın, manipülatif babasıyla ilişkisini ve babasına bir başkaldırı olarak Türkiye'ye taşınmasını anlatıyor.
12 / 14
Bu hafta 7 film vizyona girecek
''Üç Billboard Ebbing Çıkışı, Missouri''
13 / 14
Bu hafta 7 film vizyona girecek
"Brüj'de" ve "Yedi Psikopat" filmleriyle tanınan Martin McDonagh'ın üçüncü uzun metraj filmi "Üç Billboard Ebbing Çıkışı, Missouri", kızını öldüren suçlunun yakalanamaması sonucu yerel kolluk kuvvetlerine bireysel savaş açan bir kadının hikayesini konu ediniyor.
14 / 14
Bu hafta 7 film vizyona girecek
Oscar'a "En İyi Film" ve "En İyi Kadın Oyuncu" başta olmak üzere 7 dalda aday gösterilen filmin oyuncu kadrosunda Frances McDormand, Woody Harrelson, Sam Rockwell gibi isimler yer alıyor.
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS