Bu hafta 8 film vizyona girecek

Türkiye'deki sinema salonlarında bu hafta 3'ü yerli 8 film vizyona girecek. Demet Akbağ ve Zafer Algöz'ün rol aldığı "Görevimiz Tatil"; yıllardır tatile gitmemiş bir ailenin tatil yolculuğunda yaşadıkları maceraları beyaz perdeye taşıyacak. Ridley Scott'ın yönettiği "Dünyanın Bütün Parası", dünyanın sayılı zenginlerinden petrol milyarderi Jean Paul Getty'nin, kaçırılan torununun fidyesini ödemek istememesi sonrası gelişen olayları konu alıyor.Görevimiz Tatil
"Aşk Tutulması" ve "Çakallarla Dans" serisi gibi yapımlarla tanınan Murat Şeker'in bir aile komedisi olan yeni filmi; yıllardır tatile gitmemiş bir ailenin Ege'de bir köye doğru yola çıkışlarını ve bu yolculukta yaşadıkları maceraları konu ediyor.
Kırlangıçlar Susamışsa
Muhammet Çakıral'ın yönettiği "Kırlangıçlar Susamışsa", Karadeniz'de bir dağ köyünün HES'çilere karşı direnişini odağına alıyor.
Alem-i Cin
Alem-i Cin, korku meraklılarının ilgisini çekmeye aday. Özgür Bakar'ın yönetmenliğini üstlendiği film, 25. yaş gününden sonra görmeye başladığı kabusların izini süren genç bir kızın hikayesini ele alıyor.
Samson
Bruce Macdonald ve Gabriel Sabloff'un yönetmenliğini üstlendiği "Samson", üstün güçlere sahip bir savaşçının hikayesini konu ediniyor.
Beni Adınla Çağır
James Ivory'nin Andre Aciman'ın aynı isimli romanından uyarladığı, yönetmenliğini Luca Guadagnino'nun üstlendiği "Beni Adınla Çağır", 80'lerin ilk yarısında Kuzey İtalya'da hayatları kesişen iki gencin hikayesini konu alıyor.
Dünyanın Bütün Parası
Ridley Scott'ın yönettiği "Dünyanın Bütün Parası", dünyanın sayılı zenginlerinden olan petrol milyarderi Jean Paul Getty'nin, kaçırılan torununun fidyesini ödemek istememesi sonrası gelişen ilginç olayları konu ediniyor.
Florida Projesi
Florida'da okulların tatil olduğu sıcak yaz aylarında altı yaşındaki Moonee ve arkadaşlarının yaşadıklarını anlatıyor.
Tavşan Peter
Will Gluck'un yönetmenliğini yaptığı haftanın animasyon filmi "Tavşan Peter", Bay Yeşilbahçe'nin gıpta edilen sebze bahçesinin kontrolünü ve Peter'in Bay Yeşilbahçe'yle ezeli düşmanlığını ele alıyor.
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS