Berlusconi'nin Bunga Bunga'sının çekimleri başladı

  1. Kültür Sanat
  2. Sinema
Berlusconi'nin Bunga Bunga'sının çekimleri başladı

İtalya eski Başbakanı Silvio Berlusconi'nin “Bunga Bunga” adlı eğlence partilerini konu eden “Loro” (Onlar) adlı filmin çekimlerine Roma’da başlandı.“La Grande Bellezza” (Muhteşem Güzellik) ile 2014 yılında “En İyi Yabancı Film” dalında Oscar’ı kazanan Paolo Sorrentino’nun yönettiği filmin ilk kareleri medya ile paylaşıldı.
Film, İtalya’nın en zengin iş adamıyken siyasete atılan ve kurduğu “Forza İtalia” partisiyle girdiği ilk seçimleri kazanarak Başbakan olan Silvio Berlusconi’nin hızlı ve skandallar ile dolu özel hayatının çöküş dönemini konu alıyor.
Filmde Silvio Berlusconi’yi Toni Servillo canlandırıyor. Her gün Berlusconi’ye benzetilmek için 2 saat makyaj masasına oturan Servillo’nun siyaset adamını aşırı andırması şaşkınlık yarattı.
Berlusconi’nin Milano ve Roma’daki saraylarında verdiği ve adı “Bunga Bunga” olarak bilinen eğlence partilerine 18 yaşından küçük kızların katılmasıyla büyük skandal yaşanmıştı.
Eski Başbakan’ın milletvekilliği mahkemece düşürülürken, aldığı hapis cezası yaş haddinden dolayı sosyal kurumda hizmet cezasına dönüştürülmüştü.
Berlusconi, Oscar ödüllü yönetmen Paolo Sorrentino’nun filmini merakla beklediğini açıkladı.
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS