Şubat boyunca izlemeye doyamayacağınız filmler ve diziler

Şubat boyunca aksiyondan romantizme, hem yerli hem de yabancı yapım önerilerini sizler için bir araya getirdik.Bir Nefes Yeter
Küçücük bir kasabada, birbirlerini hiç tanımayan, hiçbir ortak özelliği olmayan hatta birbirlerinden tamamen farklı iki gencin hayatı, aynı gün, aynı anda, aynı hastaneye kaldırılmaları ile kesişir.
Bir yanda ölmemek için uğraşan, hayat dolu, hasta genç bir kız, diğer yanda ölmek için uğraşan, hayata küsmüş sağlıklı bir genç adam. Biri diğerine yaşama sevinci vermeye çalışırken diğeri o sevinci aşkta buluyor. Ama kız bir tek aşık olmayı hak görmüyor kendinde. Öleceğini bile bile birinin onu sevmesine izin vermeyi. Oğlan ise tek bir cümle ile bozuyor onun ezberini; "Herkes öleceğini bile bile aşık olmuyor mu?" Nefes o andan sonra anlıyor, nefes aldığı sürece umudun da var olduğunu ve her şeye hakkı olduğunu. İki genç büyük bir aşkın içinde buluyorlar kendilerini. Bir o kadar imkansız bir o kadar sancılı bir aşkın.
Yeni Başlayanlar İçin Hayatta Kalma Sanatı
Kayra yirmi yaşında, tüm ailesini, trafik kazasında kaybeder. Geriye sadece; uzaklarda, kendi dünyasında, münzevi bir hayat süren babaannesi kalmıştır. Köşeye sıkışır. Yaşamak için çareler arar, ama bir tarafı da her şeyi bırakıp bu dünyadan gitmek istiyordur. O da aklındaki o tek soruyla; dostluğa, aşka ve yollara tutunur. Hayat her şeye rağmen yaşamaya değer mi? Üstelik de sadece bir karavan ve tuhaf bir yol hikayesiyle...
Bir Gün Mutlaka
Film, Akif isimli bir işçi liderinin mücadelesi için gösterdiği fedakarlığı anlatır. Akif ve arkadaşları işçi sınıfının hakları için mücadele eden bir grup devrimcidir. Film gösterimleri, toplantılar, afiş ve gazete çalışmaları ile işçileri bilinçlendirmeye çalışırlar. Bir süre sonra Akif, ailesine gereken ilgiyi gösteremez hale gelir. Bu yüzden karısı Sultan ile arası bozulur. Karısına örgüt ile ilgili gerçekleri anlatamayan Akif, bir gün terk edilir. Birkaç gün sonra Akif polisler tarafından tutuklanır. Ancak tahliye olduktan sonra mücadelesine devam etmektedir.
Vurguncular
Film, iki vurguncunun hikayesini anlatır. Kont ve Cesi, çok değerli çalıntı bir mücevhere el koymuştur. Yeraltı dünyasının önde gelen üç ismi Mardoni, Mazhar ve Çorbacı da bu mücevherin peşindedir. Mücevheri kimseye kaptırmamaya kararlı Kont ve Cesi, bu üç mafya babasını da dolandırırlar. Mardoni, Mazhar ve Çorbacı itibarlarını sarsan bu oyunu hazmedemeyip Kont ve Cesi'ye pusu kurarlar.
Fang Ailesi (The Family Fang)
Sanata düşkün anne babaları değişik bir şekilde büyütülen Annie ve Baxter yıllar sonra birer yetişkin olarak büyüdükleri eve geri dönerler. Her şeyin tuhaf olduğu ailelerinde şimdi de yeni ve büyük bir projenin ortasında kalmışlardır.
Şirinler: Kayıp Köy (Smurfs: The Lost Village)
Şirinler'in yeni macerasında ekip yine bir görev uğruna yollara koyulur. Gizemli bir harita ortaya çıkar ve gizli bir köyün yerini işaret eder. Bunun üzerine bu köyün güvenliği artık Şirinler'in ellerindedir. Şirine, Gözlüklü Şirin, Sakar Şirin ve Güçlü Şirin gizemli ormanda yolculuk ederek bu köyü keşfetmeye karar verirler. Ancak kötü kalpli Gargamel'in de bu haritadan haberi olur ve o da bu gizemli köyün peşine düşer. Artık bu köyü Gargamel'den önce bulmak Şirinler'in en büyük görevi haline gelir.
Wilson
Yalnız, sinirli ve komik derecede dürüst orta yaşlı bir adam olan Wilson, ayrıldığı karısıyla yeniden bir araya gelir ve ilk kez genç kızıyla tanışır.
Çavdar Tarlasındaki Asi (Rebel in the Rye)
Film, dünya edebiyatının baş yapıtlarından olan 'Çavdar Tarlasındaki Çocuklar' romanının yazarı J. D. Salinger'ın hayatını konu ediyor. Yazarın hem gençlik yılları hem de kendisine ağır bir travma yaşatan İkinci Dünya Savaşı sırasında cephede verdiği mücadele anlatılıyor.
Yaratık: Covenant (Alien: Covenant)
Koloni gemisi Covenant'ın mürettebatı galaksinin oldukça uzak bir köşesinde, bir gezegene bağlı keşfedilmemiş cennet olarak varsaydıkları bölgenin aslında karanlık ve çok tehlikeli bir yer olduğunu anlarlar. Buradan kaçışın bir yolunu bulmalıdırlar. Gezegendeki yegane canlı lanetli Prometheus'un keşfinden sonra hayatta kalan 'sentetik' David'dir...
Fanatik (The Fan)
10 / 19
Şubat boyunca izlemeye doyamayacağınız filmler ve diziler
Gil Renard için hayat kötüye gitmektedir, sorunlu davranışları yüzünden eski karısı oğlunu ondan uzaklaştırmaya başlar. Gergin bir bıçak satıcısı olan Gil ayrıca bir fanatiktir. Beyzbolu çok sevmekte ve Bobby Rayburn'e büyük bir hayranlık beslemektedir. Hayranı beyzbol oyuncusu için işler kötü gitmeye başladığında Gil kendince bunun nedenini bulduğunu düşünür ve harekete geçer.
Samsara
11 / 19
Şubat boyunca izlemeye doyamayacağınız filmler ve diziler
Beş farklı kıtadaki beş farklı ülkede beş yıllık bir süreçte çekilen belgesel türündeki yapım, izleyiciyi doğanın mucizelerine ve dünyanın farklı bölgelerine uzanan büyülü bir yolculuğa davet ediyor.
Saftirik Greg'in Günlüğü: Bende Bu Şans Varken! (Diary of a Wimpy Kid: The Long Haul)
12 / 19
Şubat boyunca izlemeye doyamayacağınız filmler ve diziler
Greg kendisinden beklenmeyecek biçimde büyük büyükannesinin 90. doğum günü partisine gitmek ister ve ailesini bu uzun yolculuğa ikna eder. Greg'in asıl amacı ise bambaşkadır. Büyük büyükannenin yaşadığı şehirde bir bilgisayar oyunları fuarı vardır. Maceracı Greg ne yapıp edip bu fuara katılmanın bir yolunu aramaktadır.
The Good Doctor
13 / 19
Şubat boyunca izlemeye doyamayacağınız filmler ve diziler
Shaun Murphy, otizmi ve Savent sendromu olan genç. bir cerrahtır. Bir cerrahın bilmesi gereken her şeyi, hatta daha fazlasını bilen Murphy, sosyal ilişkileri zayıf olduğundan çevresi tarafından garip ve tuhaf karşılanmaktadır. Shaun Murphy'nin hastanedeki hayatını konu alan dizinin oyuncu kadrosunda Freddie Highmore, Richard Schiff, Hill Harper, Nicholas Gonzales ve Chuku Modu yer alıyor.
Counterpart
14 / 19
Şubat boyunca izlemeye doyamayacağınız filmler ve diziler
Birleşmiş Milletler çalışanı Howard Silk, çalıştığı birimin paralel evrene açılan bir geçidi korumakla görevli olduğunu öğrenir. paralel evrende gelen diğer Howard ile tanıştığında benzerliklerinin yanı sıra birbirlerinden ne kadar farklı olduklarını da anlayacaktır.
Mozart in the Jungle
15 / 19
Şubat boyunca izlemeye doyamayacağınız filmler ve diziler
New York Senfoni orkestrası'nda çalışan müzeisyenlerin hayatlarını ve yaşadıkları mesleki zorlukları eğlenceli ve satirik şekilde anlatan Mozart in the Jungle, ROman Coppola ve Jason Schwartzman yaratıcılığında ekranlara gelmiş ve kazandığı iki Altın Küre ile dikkatleri üzerine çekmiştir.
S.W.A.T.
16 / 19
Şubat boyunca izlemeye doyamayacağınız filmler ve diziler
Aynı yerde doğup büyüyen bir özel harekat polisinin görevi oldukça zordur: Los Angeles'ta aydınlatılamayan bir suç kalmayana kadar olayları takip edecektir.
Outlander
17 / 19
Şubat boyunca izlemeye doyamayacağınız filmler ve diziler
Bir İngiliz savaş hemşiresi 1945'teyken gizemli bir şekilde, bir anda 1743'e döner.
Blacklist
18 / 19
Şubat boyunca izlemeye doyamayacağınız filmler ve diziler
FBI profil uzmanı Elizabeth Keen'in, onlarca yıldır yakalanmayan bir suçlunun sadece kendisiyle görüşmek istemesi sonrası hayatı tamamen değişir.
Hepsi ve çok daha fazlası D-Smart'ta
19 / 19
Şubat boyunca izlemeye doyamayacağınız filmler ve diziler
TV'de ilk kez yayınlanacak film ve dizilerden belgesele, spor karşılaşmalarından 14 Şubat'a özel filmlere kadar binden fazla içeriğe ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS