Six Feet Under Dizisinin Konusu Nedir? Oyuncuları Ve İsimleri Neler? Six Feet Under Dizisi Kaç Sezon Kaç Bölüm?

Six Feet Under Dizisinin Konusu Nedir? Oyuncuları Ve İsimleri Neler? Six Feet Under Dizisi Kaç Sezon Kaç Bölüm?

Los Angeles'ta bir cenaze evinin sahibi olan Fisher'ın hikayesidir. Ailenin reisinin ölümünden sonra, Nathaniel Fisher, eşi Ruth ve çocukları Nate, David ve Claire şirketin yönetimini devralır ve bundan kaynaklanan tüm sorunlarla yüzleşir. Nate hayatını düzene koymaya çalışır ve aynı zamanda işin sahibi olarak rolüyle aile reisinin rolünü dengelemeye çalışır.

Six Feet Under Dizisinin Konusu Nedir?

 Ruth Fisher, kocasının ölümünden sonra hayattan daha fazlasını istediğine karar veren bir kadın, David Fisher cinsel yönelimiyle halka açılmaya karar vermiş bir geyken, Claire tipik huzursuz ama yetenekli bir genç. Etraflarında bir dizi karakter dönüyor, bir gün Fisher ortağı olmayı ümit eden bir cenaze evi; Vanessa, Federico'nun karısı ve iki çocuğunun annesi; Nate'in annesi Margareth ile çelişkili bir ilişkisi olan son aşığı Brenda Chenowith; Çok sayıda psikolojik sorunu olan genç bir adam olan Brenda'nın kardeşi Billy; Sarah O'Connor, Ruth'un kız kardeşi, gerçek bir özgür ruh. Son olarak, ailesinin hayatında bir geri dönüş ya da rüyalar sırasında bir vizyon olarak yeniden ortaya çıkan Nathaniel Fisher, onları rahatlatmak ya da vicdanlarını seslendirmek için vardır.

 Six Feet Under Dizisinin Oyuncuları ve İsimleri Nelerdir?

 Six Feet Under, Alan Ball tarafından Peter Krause, Michael C. Hall, Frances Conroy, Lauren Ambrose, Mathew St. Patrick, Freddy Rodríguez ile birlikte oluşturulan bir TV dizisidir. Senaryo Alan Ball, Rick Cleveland tarafından yazılmıştır. Sorumlu yapımcılar Alan Ball, Lori Jo Nemhauser. Film müziği Richard Marvin, Chris Seefried tarafından bestelendi.

 Six Feet Under Dizisi Kaç Sezon ve Kaç Bölümden Oluşur?

 Six Feet Under, Alan Ball tarafından Peter Krause ve Michael C. Hall ile birlikte 2001'den beri ABD'de yayınlanan bir Drama TV Dizisidir. Six Feet Under, 2005 yılında çekime son verdi. Toplam 63 bölüm için beş sezon çekildi.

 Babası öldüğünde, David kendisini zor bir durumu yönetirken bulur, sadece eşcinselliğini gizli tutmak zorunda kalmaz, aynı zamanda aile cenaze işini, o zamana kadar sahip olduğunu unutmuş olan özgür bir ruh olan kardeşi Nate ile birlikte yürütmek zorundadır. Bir aile. İkisi rekabete ayak uydurmakta zorlanırken, Ruth ve anne ve kız kardeş olan Claire aşk ilişkilerinin sevinçleri ve üzüntüleriyle yüzleşir.

 Six Feet Under Dizisi Nasıl Başlıyor?

 Beş sezon boyunca Six Feet Under, dokuz Emmy ve üç Altın Küre ile ödüllendirildi. Yaratıcısı Alan Ball için Six Feet Under, her şeyden önce korkunç bir kişisel trajediden kaynaklanan acıyı analiz etmek ve kanalize etmek için uzun bir süreçti, kız kardeşinin hayatına mal olan bir araba kazası oldu.

 Los Angeles, Noel Arifesi. Fisher & Sons Cenaze Evi'nin sahibi Nathaniel Fisher, cenaze arabası ve belediye otobüsünün karıştığı bir trafik kazasında öldü. Bu trajedi, (Seattle'da çok uluslu bir organik gıda işletmesi olan), tatil için şehre dönen oğullarından biri olan Nate'i paniğe sürükler. Şimdi sadece babasının ölümüyle değil, aynı zamanda annesi (kuaför Hiram ile gizli bir ilişkisi olan) Ruth'un kırılgan egosuyla da uğraşmak zorunda; kardeşi David (Keith adında siyah bir polisle gizlice giren, beyan edilmemiş bir eşcinsel); ve kız kardeşi Claire (erkek arkadaşı Gabriel'le birlikteyken kötü haberi alan bir liseli asi), Nate'in tek mutluluğu, televizyonda tanıştığı tutkulu bir kadın olan Brenda'dır.

 David, evinde, kazadan sonra adamı restore etmekten sorumlu olan genç iş adamı Federico'nun yeteneğini övüyor. Ardından gelen cenaze töreni, tüm ailenin maruz kaldığı derin duyguları vurgulayarak hayattaki en saçma ayinlerden birini sorguluyor.

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS