The Good Place Dizisinin Konusu Nedir? Oyuncuları Ve İsimleri Neler? The Good Place Dizisi Kaç Sezon Kaç Bölüm?

The Good Place Dizisinin Konusu Nedir? Oyuncuları Ve İsimleri Neler? The Good Place Dizisi Kaç Sezon Kaç Bölüm?

The Good Place, Michael Schur tarafından yaratılan ve alışveriş yaparken ölen bir kadının bir yığın altında ölen Eleonor Shellstrop'un (Kristen Bell, Veronica Mars, Bad Moms - Very bad moms, House of Lies) hikayesini anlatan bir Amerikan TV dizisidir. Süpermarketteki tramvaylarla kendini öbür dünyaya fırlatılmış olarak bulur. Bu cennetsel evrende akıl hocası Michael ile tanışır. The Good Place konusu, oyuncuları ve karakterleri ile ilgili tüm bilgiler şöyle...

The Good Place Dizisinin Konusu Nedir?

 Michael neden orada olduğunu, yani iyiliğini ve birçok masum insanı idam cezasından kurtarmak için verdiği sürekli mücadeleyi açıkladığında, Eleonor büyük bir hata olduğunu ve başka bir Eleonor Shellstrop ile karıştırıldığını fark eder. , insan hakları için savaşan bir avukat. Aksine, Eleonor'umuz normal bir kadın, tamamen kötü değil, ama kesinlikle fedakar değil, hap satan bir çağrı merkezinde çalışıyor, başkaları için hiç çalışmadı ve son derece bencil.

 Bu dünyada sıkışıp kalan Eleonor, kalıp kalmayacağına karar vermeli ve sonra kendisinin en iyi yanını keşfederek herkesi kimliği konusunda aldatmalı ya da her şeyi itiraf edip Dünya'ya dönmenin bir yolunu aramalı.

 The Good Place Dizisinin Oyuncuları ve İsimleri Nelerdir?

 Ölümden sonraki yaşamda bir şeyler ters gitmediği sürece Kristen Bell ve Ted Danson'un tüm kadrosu The Good Place 3'e geri dönecek.

 Kristen Bell, Eleanor Shellstrop'tur.

 Ted Danson, Michael

 William Jackson Harper, Chidi Anagonye'dir

 Jameela Jamil, Tahani Al-Jamil'dir

 Manny Jacinto, Jason

 Kristen Bell en çok Veronica Mars, The Boss ve Bad Moms'daki rolleriyle tanınır. Ted Danson ayrıca Three Men and a Little Lady, The Open Road ve Big Miracle'da rol aldı.

 The Good Place Dizisi Kaç Sezon ve Kaç Bölümdür?

 Dizi 4 sezon 53 bölümdür. İlk sezonda Michael Schur'un Black Mirror'dan aldığı fikir, yanlış yerdeki kötü kızın hilesi için çok komik, bu cennet gibi bir yer, bol iyilik için birinin de bir ruh eşiyle ödüllendirildiği bir yer.

 The Good Place, hayatları boyunca iyi olanların öldükten sonra gidecekleri bir şehirdir. Michael (Danson), şehri denetleyen mimardır ve bu, yaratması için görevlendirildiği ilk mimardır.

 The Good Place, neyin iyi bir insan yaptığına dair zekice ve benzersiz bir komedi. Şov, öbür dünyaya giren normal bir kadın olan Eleanor Shellstrop'u takip ediyor ve bir tür hata sonucu kesinlikle ait olduğu yer olan Kötü Yer yerine İyi Yer'e gönderiliyor.

 The Good Place Dizisinin En İyi Bölümleri ve Özetleri Nelerdir?

 Bölüm 1.2: Eleanor, Chidi'ye yardımına layık olduğunu kanıtlamaya çalışır; Tahani ve Jianyu, Michael'ın mahallesindeki gizemli bir kusurla başa çıkmasına yardım etmeye çalışır.

 Bölüm 1.5: Eleanor etiğini öğretmek, Chidi için tam zamanlı bir iş haline gelir; Michael ve Janet acil bir durumla karşılaşır.

 Bölüm 1.6: Eleanor, Michael'a Good Place'deki kaderini belirleyebilecek önemli bir görevde yardım etmeye alınır. Bu arada Chidi, arkadaşına yardım etmek için üçüncü tekerlek olmayı kabul eder.

 Bölüm 1.7: Eleanor ve Chidi, Michael'ı 'The Eternal Shriek'e (Kötü Yer'in bir parçası) gitmekten kurtarmanın tek yolunun Janet'i devre dışı bırakmak olduğunu keşfeder. Herhangi bir soruyu yanıtlamaya programlandığı için, Janet onlara tam olarak nasıl yapacaklarını söyler.

 Bölüm 1.9: Eşi görülmemiş bir durumu çözmeye çalışan Michael'ın yetenekleri test edilir. Bu arada Chidi, Eleanor'un dehşet verici bir şekilde başka bir yerde bağlantı kurarken, Janet kendisinin farklı bir yönünü gösterir.

 Bölüm 1.11: Eleanor ve Tahani bir plan yapar, Michael ise şaşırtıcı bir keşif yapar. Chidi, bazı ilginç haberler öğrenince Eleanor'a güvenir.

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS