The Leftovers Dizisinin Konusu Nedir? Oyuncuları Ve İsimleri Neler? The Leftovers Dizisi Kaç Sezon Kaç Bölüm?

The Leftovers Dizisinin Konusu Nedir? Oyuncuları Ve İsimleri Neler? The Leftovers Dizisi Kaç Sezon Kaç Bölüm?

New York yakınlarındaki küçük Mapleton kasabasının sakinlerinin insanlığı sarsan kolektif dramla yüzleşip üstesinden gelmeye çalışanlarının hikayesini anlatan bir gerilim dizisidir. Nitekim 14 Ekim'de üç yıl önce dünyada 140 milyon insan, yani dünya nüfusunun% 2'si hiçbir neden ve açıklama olmaksızın ortadan kayboldu. Dizi, vatandaşların kendilerini bu kolektif huzursuzluğun en garip tezahürlerini yönetmek zorundadır. The Leftovers oyuncuları, konusu ve karakterleri şöyle...

The Leftovers Dizisinin Konusu Nedir? 

 Her şeyi o birkaç dakika içinde, bu sezon da bizi memnun eden oyuncuların olağan üstün performanslarına rağmen sık sık ne gördüğümüzü merak ettiğimiz The Leftovers'ın uzun finalinde buluyoruz, ancak şüphe var çünkü Lindelof sona eriyor. Yanlarında bu risk aurasını taşıyorlar, bu en azından görünüşte abartmak istiyorlar.

 Yedinci yıl dönümü ile ilgili şüpheler ortadan kalktığında, ki bu, yedinci bölümde görüldüğü gibi, hiçbir şeye yol açmayacaktı, şimdi sadece olası bir iklim karşıtı son vardı, ama Lindelof bizi şaşırttığı yer, çünkü çok yoğun Carrie Coon o zaman The Leftovers dünyasının yapısızlaşmaya başladığı ve bakış açılarının beklenmedik ve bizim alışık olmadığımız bir şeye dönüştüğünü belirten "fikrimi değiştirmedim" sözleridir. Sadece fiziksel olarak geride değil, ahlaki olarak da açıklamasız, kapanışsız, neden, acı ve iç gözlemle dolu bir dünyada "bırakılan" bir insan dünyasında, olaylara farklı bir perspektiften bakmaya hiç çalışmamıştık.

 The Leftovers Dizisinin Oyuncuları ve İsimleri?

 Dizinin kahramanlarından biri, Mapleton'un polis şefi Kevin Garvey ( Justin Theroux , The Girl on the Train, Star Wars: The Last Jedi ) ve bir benzerliği sürdürmek amacıyla teste tabi tuttuğu bir ailenin babası. Kevin'in karısı Laurie (Amy Brenneman, Yargıç Amy), aslında, tamamen kontrolü kaybetti.

 Dizinin oyuncu kadrosu ve rolleri:

 Justin Theroux; Kevin Garvey

 Carrie Coon; Nora Durst

 Amy Brenneman; Laurie Garvey

 Christopher Eccleston; Matt Jamison

 Margaret Qualley; Jill Garvey

 Chris Zylka; Tommy Garvey

 Liv tyler; Meg Abbott

 Janel Moloney; Mary Jamison

 Kevin Carroll; John Murphy

 The Leftovers Dizisi Kaç Sezon ve Kaç Bölüm?

 Dizi 3 sezon ve 28 bölümden oluşuyor. HBO'nun The Leftovers adlı filmi, seriyi Damon Lindelof ile birlikte yaratan Tom Perrotta'nın yazdığı aynı adlı romana dayanıyor. HBO, 2011'de yayınlanmasından kısa bir süre önce İtalya'da Vanished into Noness adıyla tanınan romanın haklarını aldı. Dizinin aksine, ikincisinin dayandığı kitapta, kahramanı Kevin Garvey, polis şefi değil, şehrin belediye başkanıdır. Carrie Coon'un canlandırdığı Nora karakteri, her sezon finalinin son satırlarını sunar. İkinci sezonun her bölümünün başlığı, bölüm içindeki karakterlerin söylediği ve olay örgüsünü karakterize eden bir kelime veya ifadedir.

 The Leftovers Dizisinin Yorumu

 cının ortaya konulmasından insan olmasından, derin ve ikonik karakterlerin inşasına, güzel müziklerin de desteklediği, aktörlerin canlandırdığı yoğun diyaloglarla sahnelerin yaratılmasına kadar büyüklüğünün birçok nedenini özetleyen bir son bölümde bizi bırakıyor.

 Bu son bölümde, her şeyden önce, iki mükemmel Carrie Coon ve Christopher Eccleston arasındaki kısa ve hareketli diyalog, hatta Justin Theroux'la büyüleyecek olandan daha fazlası var. Ama Theroux'nun bir önceki bölümde, Uluslararası Suikastçı, Dünyanın En Güçlü Adamı'nın harika "devam filmi" vardı ve burada büyük bir Ann Dowd'u ve bir zafer anını da görebiliyorduk. temaya adanmış baş harfleri eklenmesi (üslup kusursuz) ile bireysel bölüm yapımında eğilimlerine monografik benzeridir.

 Ajan Kevin Garvey, en azından görünüşte Laurie ile mutlu bir evli. İkisi de oğlu Tom ve kızları Jill ile bir rüya malikanesinde yaşıyor. Laurie tanınmış bir psikiyatrist ve hastaları arasında, bir seans sırasında kıyamet gibi bir olayın yaklaştığını algıladığını ortaya koyan Patti Levin de var.

 

 

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS