The Originals Dizisinin Konusu Nedir? Oyuncuları Ve İsimleri Neler? The Originals Dizisi Kaç Sezon Kaç Bölüm?

The Originals Dizisinin Konusu Nedir? Oyuncuları Ve İsimleri Neler? The Originals Dizisi Kaç Sezon Kaç Bölüm?

The Originals Dizisinin Konusu Nedir? Oyuncuları Ve İsimleri Neler? The Originals Dizisi Kaç Sezon Kaç Bölüm?

Niklaus Mikaelson, Mystic Falls (Virginia) kasabasından, kendisinin ve kardeşlerinin kurulmasına yardım ettikleri ancak daha sonra babalarından kaçmak için terk ettikleri bir şehir olan New Orleans'a taşınan Original Vampire ailesine ait melezdir. İşte The Originals dizisi konusu, oyuncuları ve karakterleri ile ilgili bilgiler...

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

The Originals Dizisinin Konusu Nedir?

 Klaus, döndükten sonra, yüzyıllar önce dönüştürdüğü vampir Marcel'in şehrin Fransız Mahallesi'nin ve onun izni olmadan sihir yapamayan cadılar da dahil olmak üzere burada yaşayan tüm doğaüstü yaratıkların kontrolünü elinde tuttuğunu keşfeder. Genç cadı Sophie Deveraux liderliğindeki ikincisi, Klaus'la bir anlaşmaya girmek istiyor, aslında Marcel'i ortadan kaldırmalarına yardım ederse, kendisinden inanılmaz bir çocuk bekleyen genç kurt adam Hayley'i koruyacaklar.

 Klaus, Marcel'den şehrin kontrolünü ele geçirme arzusuyla harekete geçen ve ağabeyi Elijah tarafından ikna edilen anlaşmayı kabul eder ve New Orleans'ta kalmaya karar verir. Aylar sonra Klaus ve Elijah'ın kız kardeşi Rebekah da şehre gelir ve kardeşleriyle tekrar bir araya gelir.

 The Originals Dizisinin Oyuncuları ve İsimleri Nelerdir?

 The Originals, Julie Plec'in Daniel Gillies, Joseph Morgan, Phoebe Tonkin, Charles Michael Davis, Danielle Campbell, Leah Pipes ile birlikte yarattığı bir TV dizisidir. Senaryo Michael Narducci, Michelle Paradise tarafından yazılmıştır. Sorumlu yapımcılar Julie Plec, Diane Ademu-John. Film müziği Michael Suby tarafından bestelendi.

 The Originals'da Klaus'u canlandıran Joseph Morgan yeni bir dizi buldu. Aslında Fox, Gone Baby Gone romanından esinlenerek bir gerilim dizisini prodüksiyona koydu ve Morgan da kahramanlar arasında olacak.

 Daniel Gillies, Joseph Morgan, Phoebe Tonkin, Charles Michael Davis, Danielle Campbell, Leah Borular, Claire Holt Oyuncu kadrosu içinde yer alıyor.

  The Originals Dizisi Kaç Sezon Kaç Bölüm?

 Dizi 3 sezon 66 bölümden oluşuyor. Serinin son sezonu, The Vampire Diaries'de olduğu gibi, gelişiminde ve özellikle önerilen durumlarda biraz zorlanmış, biraz motive olmuş görünen bazı yeniden girişlerle hayranları tatmin etmeye çalışıyor. Hikayenin bu bölümünün ilk yarısı, Elijah'ın seçimi ve Hayley'nin kaçırılmasıyla, öngörülebilir ve donuk görünen suçluların kimliğine rağmen, hala biraz ilgi uyandırıyor ve iyi düzeyde anlatı gerginliğini sürdürüyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

 Diğer yandan, son bölümler, tüm karakterlerin yollarını istenen sonuca götürmek için her şekilde deniyor ve açıkça yalnızca Legacies'e geri dönecek olanları bekliyor. Bununla birlikte, şüphesiz haklı olan seçim, olayların ortaya çıkışına ağırlık veriyor, Hope gibi merkezi figürlerin kaderi asla sorgulanmıyor.

 Bununla birlikte son bölüm, hayranlara tatmin edici bir şekilde veda etme amacını neredeyse tamamen başaramayan, hayal kırıklığı yaratan ve ilham almayan nedenleri açıklamak için daha ayrıntılı bir yorumu hak ediyor.

 The Originals Dizisi Nasıl Veda Etti?

 Bölümün merkezinde, kendi içindeki tüm karanlığı emdikten sonra annesini çoktan kaybetmiş olan kızı Hope'u kalıcı olarak kurtarmak için kendini feda etmek isteyen Klaus'un seçimi var.

 Bu arada vampir, babasının kızını ve Cami'yi öldürmeye çalıştığını görerek bu içgüdüleri engellediğini ve sadece kardeşi İlyas'ın müdahalesini görerek halüsinasyon görmeye başladı ve Hope, onu zamanında durdurmanıza izin verir. Bilincini yeniden kazandıktan sonra, kahraman aynı zamanda, yıllar önce verdiği bir sözden yararlanan ve New Orleans turuna eşlik eden sevgili Caroline ile tanışır ve onun için ne kadar doğru olduğunu anlamasına yardımcı olan odur.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

 Bununla birlikte, Klaus'un iç mücadelesine adanmış tüm bölüm neredeyse işe yaramaz görünüyor, Hope'un hayatının hiç tehlikede olmadığını zaten biliyor, sadece kötü Mikael'in (Sebastian Roche) oğlunun hayatındaki önemini hatırlamak için istismar ediliyor.

 Yine de, The Originals'ın pilotuyla yeniden bağlantı kurma seçeneği, Caroline'ın daha önce alınan daveti kabul etme isteğini ve Joseph Morgan ile Candice Accola arasında var olan duyguyu biraz hayal kırıklığı ve nostalji uyandırıyor çünkü unsurları hatırlıyor.