The Rain Dizisinin Konusu Nedir? Oyuncuları Ve İsimleri Neler? The Rain Dizisi Kaç Sezon Kaç Bölüm?

The Rain Dizisinin Konusu Nedir? Oyuncuları Ve İsimleri Neler? The Rain Dizisi Kaç Sezon Kaç Bölüm?

Milyonlarca kişi yabancı dizileri büyük bir hayranlıkla seyretmektedir. Çok farklı karakterlerin ve ilginç konuların seçildiği bu dizilerden biriside The Rain dizisidir. The Rain dizisi her sezon farklı konu ve ilgi çekici hikayelerle başarı yakalamayı bilmiştir. The Rain dizisi hakkında merak edilenleri sizlere detaylı şekilde derledik. İşte The Rain konusu, oyuncuları ve karakterleri...

The Rain Dizisinin Konusu Nedir?

 The Rain dizisinin temel konusu macera ve fantastik öğeler içeren bir hikaye üzerine gelişmektedir. Aksiyon, macera, gerilim ve fantastik türünden ilgi çekici bir örnek olmayı başarmıştır. The Rain dizisinin konusu ise, ölümcül bir virüsün yağmurla beraber yayılmaya başlaması ile gelişen olaylardır. ölümcül ve çok tehlikeli olan bir virüs İskandinavya'nın büyük bir bölümünü ele geçirmiştir. Birçok kişi bu virüsten etkilenmiş ve yok olmuştur.

 Felaketin üzerinden 6 yıl geçtikten sonra iki Danimarkalı kardeş güvenli bir bölge aramak için yola çıkarlar. Bu yolculukta kendileri gibi hayatta kalmış olan ve arayış içinde olan insanlarla karşılaşacaklar. Aksiyon dolu bu yolculukta hayatta kalmak için mücadele verecekler. Aksiyon, bilimkurgu, dram ve bitmek bilmeyen bir heyecanı The rain dizisi ile yaşayabilirsiniz.

 Sezonların başlıca konuları;

 1. Sezon Konusu : 1. sezonun çıkış yılı 2018 yılıdır. Dizinin ilk yayınlanan bu sezonunda anlatılan hikaye yağmurun getirdiği virüsün yayılması ve 6 yıl sonra hayatta kalan iki Danimarkalı kardeşin güvenli bir yer aramasından oluşmaktadır.

 2. Sezon Konusu : Dizinini 2. sezonu ise 2019 yılında çıkmıştır. Bu sezonun ana konusu ise virüsün daha tehlikeli bir hale gelmesi ve yıkımının daha çok olmasıdır. Durdurulamayan bu virüs hızla yayılmakta ve daha ölümcül hale gelmektedir. Apollon üssü ve virüse karşı aşının bulunmaya çalışılması 2. sezonun odak noktasını oluşturmuştur.

 3. Sezon Konusu : Dizinin bu son sezonunda olaylar iyice içinden çıkılmaz bir hal alacaktır. Yağmurun getirdiği virüsün etkisi hızla yayılmış ve İskandinavya nüfusunun büyük bir kısmını yok etmiştir. Dizinin ana karakterlerinden olan Simone ve Rasmus insanları kurtarmak için verdikleri mücadelede anlaşmazlığa düşerler. Bu anlaşmazlık yeni bir maceranın başlangıcı olacaktır

 The Rain Oyuncuları ve İsimleri neler?

 - Alba Agust / Simone rolünde oynamaktadır.

 - Lucs Lynggaard Tonnesen / Rasmus rolünde oynamaktadır.

 - Mikkel Bıoe / Folsgaard Martin rolünde oynamaktadır.

 - Lukas Lokken / Patrick rolünde oynamaktadır.

 - Jessica Dinnage / Lea rolünde oynamaktadır.

 - Sony Lindberg / Jean rolünde oynamaktadır.

 - Natalie Madueno / Fie rolünde oynamaktadır.

 - Clara Rosager / Sarah rolünde oynamaktadır.

 - Evib Ahmad / Kira rolünde oynamaktadır.

 - Johannes Kuhnke / Sten rolünde oynamaktadır.

 The Rain Dizisi Kaç Sezon Kaç Bölüm?

 The Rain dizisi toplamda 3 sezon yayınlanmış bir dizidir. 1. sezonu 8 bölüm sürmüş olan dizinin 2. sezonu ise 6 bölümden oluşmuştur. Yayınlanan son sezon olan 3. sezon ise 6 bölüm sürmüştür.

 ​​​​​​The Rain Dizisinin İşlediği Tema Nedir?

 The Rain dizisinde insanların yok olduğu ve virüsün büyük yıkımlar oluşturduğu bir dünya yaratılmıştır. Bu dünyada hayatta kalmayı başaran kişilerin yaşantısı odak noktasına alınmıştır. Bilimkurgu ve gerilim filmlerinde sıkça rastlayacağımız gizemlere bu dizide fazlasıyla yer verilmiştir. Ayrıca dizideki karakterlerin yaşantısına dramatik bir yönden yaklaşılmıştır.

 The Rain Dizisinin Yönetmen, Senarist ve Yapımcısı Kimdir?

 The Rain dizisinin yönetmen koltuğunda Stanley Donen ve Gene Kelly ikilisi yer almaktadır.

 The Rain dizisinin yapımcılığını ise Arthur Freed yapmıştır. Virüsün yayılmasından 6 yıl sonrasında Danimarkalı iki kardeşin hayatta kalmak için verdiği mücadeleyi anlatan hikayenin senaristi ise Betty Comden ve Adolph Green ikilisidir.

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS