The Sinner Dizisinin Konusu Nedir? Oyuncuları Ve İsimleri Neler? The Sinner Dizisi Kaç Sezon Kaç Bölüm?

The Sinner Dizisinin Konusu Nedir? Oyuncuları Ve İsimleri Neler? The Sinner Dizisi Kaç Sezon Kaç Bölüm?

Polisiye türünde dizi izlemeyi sevenlerin yeni favorisi The Sinner, internet üzerinden yayınlanan bir suç ve gizem dizisidir. İşte The Sinner dizisinin konusu, oyuncuları ve karakterleri ile ilgili merak edilen tüm detaylar ve gerilim türündeki proje hakkında bilinmesi gerekenler...

The Sinner Dizisinin Konusu Nedir?

 The Sinner, 2017 yılında çekilmiş gerilim ve gizem türünde bir dizidir. Dizi aslında göz önünde olan şeyleri bir anda karmaşık ve içinden çıkılamayacak bir hale getirir ve bu da izleyicide yoğun bir merak uyandırır. The Sinner, her sezon sıradan insanların soğukkanlı cinayet işlemeleri temeline dayanan bir hikayeye sahiptir.

 İlk sezon; evli ve bir çocuk annesi olan Cora Elizabeth Tannetti (Jessica Biel) ailesiyle birlikte vakit geçirmek için plaja giderler. Sıradan bir anne olan Cora'nın karakterinde plaja gittikten sonra büyük değişiklikler olmaya başlar. Ne olduğunu anlayamayan Cora, kendini plajda vahşi bir cinayet işlemiş halde bulur. Frankie adındaki genci öldürdükten sonra onu tanımadığını ve herhangi bir bağlantısı olmadığını söyleyen Cora hapse girmeyi kabul eder. Ancak bu olayın arkasında garip bir gizemin bulunduğunu düşünen dedektif Harry Ambrosse (Bill Pulman) zamanla olayın iç yüzünün aslında düşünülenden çok farklı olduğunu öğrenir.

 İkinci sezonda ise; 11 yaşında bir çocuk ebeveynleriyle birlikte bir yolculuğa çıkar. Yolculukta bir gece konaklamak zorunda kaldıkları pansiyonda ebeveynlerinin ölümü üzerine cinayetle suçlanan çocuğun yolu dedektif Harry Ambrosse ile kesişir. Bu sezon; çocukluğunun geçtiği kasabaya yolu düşen dedektifin kendi çocukluğuna ve geçmiş anılarına dair bilgilerin de verildiği dizide, hem kurban hem suçlu olan çocuğun garip ve merak uyandırıcı hikayesini işleniyor.

 Üçüncü sezonda ise, dedektif Harry Ambrosse bu sefer bir trafik kazasını araştırmak için görevlendirilir. İlk başta oldukça sıradan bir olay gibi görünen kaza Ambrosse'un karşılaştığı en tehlikeli suçluyu ortaya çıkarır.

 The Sinner Oyuncuları ve İsimleri Nelerdir?

 The Sinner dizisinde her sezon farklı bir oyuncu kadrosu yer alır.

 Bill Pullman: Dedektif Harry Ambrose

 17 Aralık 1953 tarihinde New York'da dünyaya gelen oyuncu, doktor baba ve hemşire bir annenin 7 çocuğundan biriydi. Alman, İngiliz ve İskoç kökenlere sahip olan Pullman, oyunculuk kariyerine başlamadan önce Montana Üniversitesinde yönetmenlik alanında profesör olarak çalışmaktaydı. Öğrencilerinden biri olan John Dahl'ın, yönetmen olduktan sonra onu bir filminde oyuncu kadrosuna almasıyla oyunculuk kariyerine yavaş yavaş başlayan Pullman daha sonra pek çok projede yer aldı.

 Jessica Biel: Cora Elizabeth Tannetti

 3 Mart 1982 tarihinde Amerika'da doğan oyuncu ve eski model Jessica Claire Biel. Babası girişimci ve danışman olan Biel'in annesi ise şifacıydı. Colorado'da yetişen Biel, hayatı boyunca ailesiyle sürekli taşındı. Alman, İngiliz, Fransız, İrlandalı ve Çoktav kökenli olan Biel, güzel görünümü sebebiyle Hollywood'a kısa sürede parladı. Güzel oyuncu 2012 yılında şarkıcı Justin Timberlake ile evlendi ve evliliklerinden bir çocuk dünyaya getirdi.

 Elisha Henig: Julian Walker

 30 Ekim 2004 tarihinde Portland, Amerika'da doğan genç oyuncu, oyunculuk kariyerine 8 yaşında Shakespeare oyunlarında yer alarak başladı. İlk deneyimini tiyatro sahnesinde edinen Walker, henüz 10 yaşındayken en iyi genç oyuncu ödülünü aldı.

 Matt Bomer: Jamie

 11 Ekim 1977 yılında Amerika'da doğan oyuncu, güzel sanatlardan mezun olduktan sonra oyunculuk kariyerine başlamak için New York'a taşındı ve orada projelerde yer almaya başladı.

 The Sinner Kaç Sezon ve Kaç Bölüm?

 İlk olarak 2017 yılından yayınlanan The Sinner dizisi, şimdilik 3 farklı sezondan oluşuyor. Her sezonda 8'er bölüm bulunan dizi 4. sezon onayı da almış durumda. IMDB puanı 7.9 olan dizi; polisiye, suç ve dram severlerin yeni favorisi olmaya aday dizilerden.

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS